Športnik

Sindarius Thornwell - Statistika, Instagram, plača in ekipa

Kateri Film Si Ogledati?

Sindarius Thornwell je ameriška profesionalna košarka za New Orleans Pelicans od Nacionalna košarkarska zveza (NBA) .

Zmagal je v ekipi SEC All-Freshman, First-team All-SEC in SEC Player of the Year.

Preden se poglobimo v podrobnosti, je na kratko nekaj dejstev o Sindariusu Thornwellu.

Ime matere Sharicka Thornwell
Bratje in sestre 2; Quantavious (brat), Quasheka (sestra)
Izobraževanje Srednja šola Lancaster, Akademija Oak Hill, Univerza v Južni Karolini
Številka dresa # 12
Povezanosti Los Angeles Clippers (nekdanji), Rio Grande Valley Vipers (nekdanji), New Orleans Pelicans (sedanji)
Neto vrednost N / A
Družbeni mediji Twitter: @ Sin_City_803

Instagram: @s_thornwell0

Dekle Košarkarske začetniške karte
Zadnja posodobitev Julija 2021

Sindarius Thornwell | Zgodnje otroštvo in izobraževanje

Sindarius se je rodil dne 15. november 1994 , v Lancaster, Južna Karolina, ZDA . Rodil se je očetu Greg Wade, in mamo Sharicka Thornwell .

Ima enega brata Quantaviousja in eno sestro Quasheko. Po državljanstvu je Američan, po narodnosti pa Afroameričan. Ni znano, kateri veri sledi, ali sledi kateri ali ne.

Sindarius je do mlajšega letnika obiskoval srednjo šolo Lancaster v Lancasterju v Južni Karolini. Nato se je preselil na Akademijo Oak Hill v Mouth of Wilson v Virginiji. Kasneje se je udeležil Univerza v Južni Karolini .

Morda vas bo zanimalo Magic Johnson - Neto vrednost, višina, statistika in obroči >>

Sindarius Thornwell | Starost, višina in fizični videz

Od leta 2020 je Sindarius 26 let , in ker se je rodil 15. novembra, je njegovo nebesno znamenje Strelec .

On stoji 6 čevljev in 5 palcev (ali 196 cm) visok in tehta približno 215 funtov (ali 98 kg) .Njegovi črni lasje in rjave oči dopolnjujejo njegovo gladko kožo, da ne omenjam njegove atletske telesne zgradbe.

Sindarius Thornwell

Sindarius Thornwell | Kariera

Srednješolska kariera

Sindarius je v povprečju dosegal 26,8 točke na tekmo, v povprečju pa 8,6 skoka in 3,6 podaje. Ekipo Akademije Oak Hill je v svoji višji sezoni pripeljal do rekorda 33-5.

ESPN.com ga je uvrstil na 39. najboljšega igralca, Rivals.com in 247sport.com pa sta ga uvrstila med štiri zvezdnike.Sindarius je bil s strani Rivals.com uvrščen tudi na enajsto mesto najboljšega strelca v svojem razredu in 43 nasploh.

ESPN.com ga je ocenil na 39. mestu v razredu 2013. Bil je najbolje ocenjen igralec v zvezni državi Južna Karolina. Sindarius je leta 2012 nastopil na Nike Global Challengeu in igral na 4 igrah.

s katero je poročen ashley force

Kariera na fakulteti

Frank Martin ga je vodil na Univerzi v Južni Karolini.

2013-14

Sindarius je začel vseh 34 iger v svoji novinarski kampanji. V prvem letu je v povprečju dosegel 13,4 točke, 4,1 skoka, 3,0 podaje in 1,2 ukradene žoge v 29,6 minutah na tekmo.

Njegov rezultat 13,4 točke na tekmo je bil na prvem mestu med prvošolci v SEC v skupnih tekmah, 1,2 ukradene žoge na drugo mesto, 3,0 podaje na tekmo pa na tretje.

Sindarius je v 33,2 minutah na tekmi SEC v povprečju dosegal 15,6 točke, 4,7 skoka, 4,0 podaje in 1,2 ukradene žoge. Prvo tekmo v svoji karieri z 20 točkami je dosegel 12. novembra pri Baylorju 23.

17. decembra je proti Manhattnu odigral tudi takrat visoko sezono 36 minut. Sindarius je 11. januarja proti LSU objavil 25 točk pri devetih najboljših karieri v karieri.

18. januarja je objavil svoj prvi dvojni dvojček v karieri proti Ole Miss z 24 točkami in 11 skoki v sezoni.Prav tako je imel Sindarius v 37 minutah proti Upornikom najboljše štiri zadetke s 3 točkami v 37 minutah.

22. januarja je proti Univerzi v Georgiji dosegel 26 točk v karieri pri streljanju 8 od 12, od tega devet prostih metov.

Poleg tega je 15. februarja proti Alabami dosegel ekipno 22 točk s štirimi skoki in štirimi podajami. Bil je imenovan za člana brucoške ekipe All-SEC.

2014-15

Sindarius je začel vseh 33 tekem v sezoni in v povprečju dosegel 11,1 točke, 4,9 skoka, 2,2 podaje in 1,3 ukradene žoge v 30,6 minutah na tekmo.

V tekmah SEC je v povprečju dosegal 10,6 točke, 4,2 skoka, 2,2 podaje in 1,1 ukradene žoge v 32,1 minuti na tekmo.

Sindarius Thornwell med kolegijsko kariero

Posnel je 23 ekipnih dvoštevilčnih točkovalnih tekem, eno dvojno dvojno, 17 tekem z najmanj petimi skoki in 12 tekem z najmanj tremi podajami.

Sindarius se je na SEC uvrstil na deseto mesto pri ukradenih žogah na tekmo, kar je bilo 1,3. V zmagi proti UNC Ashevilleu je 26. novembra zabeležil kar šest ukradenih karier.

Morda vas bo zanimalo spoznavanje Luka Dončić Bio - Neto vrednost, statistika, plača, punca >>

2015-16

Sindarius je začel vseh 34 tekem v sezoni in v povprečju dosegel 13,4 točke, 4,8 skoka, 3,8 podaje in 1,5 ukradene žoge v 33,1 minuti na tekmo. Na tekmah SEC je v povprečju dosegal 14,3 točke, 4,7 skoka, 3,9 podaje in 1,4 ukradene žoge v 35,2 minutah na tekmo.

V skupnem seštevku SEC se je uvrstil na šest mest v obeh ukradenih žogah (1,5) in minutah na tekmo (33,1). Proti Clemsonu je bil njegov udarec v prvem polčasu igra ESPN Sportscenter številka 1 dneva.

2. januarja je v zmagi proti Memphisu dosegel 18 točk. Svojo 1000. karierno točko je zbral z zmago proti Commodores.

2016-17

Njegovo zadnje leto je, ko je Sindarius resnično zasijal. V 34,2 minutah igre na tekmo je v povprečju dosegel 21,4 točke, 7,2 skoka in 2,2 ukradene žoge, kar je bilo v skoraj vseh statističnih kategorijah najvišje v karieri, skupaj z 44,4 odstotka golov na terenu in 83,0 odstotka prostih metov.

Trenerji lige so ga razglasili za SEC igralca leta; imenovan tudi All-SEC First Team in All-Defensive Team.

V SEC je Sindarius v povprečju dosegal 21,4 točke in 2,1 ukradene žoge na tekmo. Njegovih 66 ukradenih žog v sezoni je za eno sezono izenačeno kot sedmo v zgodovini Karoline.

Košarkarjev rezultat 663 točk je za eno sezono četrti v zgodovini Karoline. Pri zmagi nad Michiganom je 23. novembra zabeležil 21 točk.

Poleg tega je 7. februarja na tekmi proti Alabami dosegel najvišjo kariero 44 točk, 21 skokov in 56 minut. 26. marca je bil razglašen za najbolj izstopajočega igralca vzhodne regije.

Sindarius je bil glavni vodja, ki je Južno Karolini s sedmim nosilcem pomagal pri uvrstitvi na zadnjo četverico na turnirju NCAA 2017, kar je bil najvišji rezultat v zgodovini Južne Karoline.

s katerim je zdaj poročen Michael Strahan

Poleg tega njegov citat We in it, Zakaj ga ne bi zmagali? po zmagi je bil precej znan. To je pokazalo odnos njegovega zmagovalca.

Profesionalna kariera

Los Angeles Clippers (2017-2019)

Prvotno je bil Sindarius izbran s 48. izbiro na osnutku lige NBA 2017 22. junija 2017 s strani Milwaukee Bucksa. Njegove pravice do osnutka pa so bile prodane Los Angeles Clippers. Podpisal se je z Los Angeles Clippers 26. julija.

Viper v dolini Rio Grande

Sindarius je 4. avgusta 2019 podpisal pogodbo s Cleveland Cavaliers in igral na treh tekmah predsezone. Vendar so ga 16. oktobra oprostili.

Canton Charge ga je pridobil, vendar so ga 26. oktobra 2019 zamenjali za Rio Grande Valley Vipers za izbor v prvem krogu lige G leta 2020. V sezoni 2019-20 je v povprečju dosegal 9,2 točke, 5,2 skoka in 4,6. podaj na tekmo pri 42,9 -odstotnem streljanju.

Sindarius Thornwell na igrišču

New Orleans Pelicans

6. julija 2020 so ga podpisali New Orleans Pelicans kot nadomestni igralec do konca sezone 2019-20.