Zabava

S kom je poročena Maren Morris in kako sta se spoznala

Kateri Film Si Ogledati?
 

Maren Morris je revolucionirala način, kako ljudje gledajo na country glasbo, odkar je izšla s svojim prvim albumom. Od takrat je postala ena najbolj priljubljenih pevk, tekstopiscev in producentk desetletja. Njena nagrajena pesem, Moja cerkev ne le na vrh lestvice, ampak tudi, da so se ljudje z vsega sveta spet zaljubili v country glasbo.

Morris je na zunaj morda videti kot žilava podeželska punčka, ima pa tudi mehko, romantična plat tudi njej. Poje pesmi tako o ljubezni kot o srčnih bolečinah, zaradi česar se ljudje sprašujejo, ali ji je že kdaj uspelo najti resnično ljubezen. Odgovor je pritrdilen, Morris jo je našel eno in edino. Nadaljujte z branjem, če želite izvedeti več o njuni zvezi in kdo je.

Maren Morris

Maren Morris | ANGELA WEISS / AFP / Getty Images

koliko je vreden Stephen Smith

Kdo je mož Maren Morris?

Morris je poročen s tekstopiscem in zvezdo country glasbe Ryanom Hurdom. Oba sta se poročila pred dobrim letom dni, 24. marca 2018. Hurd je s svojim prvim singlom izšel leta 2017, zato je v nastopajočem svetu dokaj nov. Vendar v country glasbi ni nov. Že leta je tekstopisec in je celo napisal pesmi za nekatere najbolj vroče izvajalce country glasbe, kot so Blake Shelton, Tim McGraw in Luke Bryan.

Oglejte si to objavo na Instagramu

Osnutek je nastavljen na 9:00. Nashville zna prirediti zabavo. Po tem vikendu se bom zlezel v luknjo in spal dan ali dva. Hvala za odlične posnetke, @theedwardjames_ #nfldraft

Objava, ki jo je delil Ryan Hurd (@ryanhurd) 27. aprila 2019 ob 18.05 PDT

Marsikdo se je spraševal, ali mu bo uspelo nemoteno preiti iz tekstopisca v umetnika. Toda Hurdu se zdi, da stikalo sploh ni bilo zahtevno. Leta 2016, ko je Hurd šele začel izvajati lastno glasbo, je povedal Rolling Stone : 'Morda se mi zdi težko ločiti svojega umetnika in mojo pisateljsko kariero, toda zame je to samo glasba.'

Kako sta se spoznala Maren Morris in Ryan Hurd?

Oglejte si to objavo na Instagramu

zaljubljeni poraženci iz prve vrste .////: @johnshearer @gettyimages

Objava, ki jo je delil Maren Morris (@marenmorris) 6. junija 2019 ob 6:40 PDT

Po navedbah Življenje na podeželju , par se je spoznal leta 2013. Tako Morrisa kot Hurda sta prosila, naj skupaj napišeta pesem za McGraw Zadnji obrat domov . V tem času so ob koncu noči pogosto obiskali lokalni bar, da se sprostijo. Med tistimi poznonočnimi obiski barov naj bi se njuno prijateljstvo razvilo v romantično zvezo. Njihova nadobudna romanca je sčasoma pripeljala do Hurda, da je napisal in zapel svoj prvi singl, Ljubezen v baru .

koliko vnukov ima brett favre

Morris se še vedno spominja, kdaj sta se prvič srečala, in dejal, da je tista prva pesem, ki sta jo napisala skupaj, tista, ki je pomagala postaviti temelje za močne odnose med njima. Povedala je Ljudje : “To je bil začetek čudovitega pisanja. [ Zadnji obrat domov ] je ena mojih najljubših pesmi, katere del smo bili že kdaj.

Po prvem skupnem sodelovanju sta hitro postala neločljiva. In Morris je postajal nekoliko muza za Hurda. Pravzaprav je Hurd napisal še eno pesem o Morrisu z naslovom Diamanti ali vrvice , ki ji jo je zapel, ko je leta 2017 predlagal.

Sanjska poroka Maren Morris

Oglejte si to objavo na Instagramu

Ali sem z možem vrnil boogie po hodniku do filma »Hold On« Wilsona Phillipsa? DUH. epske zabave boginj: @erin_creighton_ & @catnail prizorišče: @thecordelle Officant / BFF: @keargow obleka: po meri @cavanaghbaker čevlji: @gucci prstani: @miskwill hair: @marwaabashir makeup: @moanilee styling: @courtkivela

Objava, ki jo je delil Maren Morris (@marenmorris) 26. marca 2018 ob 9:39 PDT

Leta 2018 sta Morris in Hurd uradno postala mož in žena. S svojimi ožjimi prijatelji in družinskimi člani so imeli čudovito slovesnost na prostem. Sprejem so opisali kot 'sproščen' dogodek, ki je bil bolj podoben zabavi kot poroki. Oba sta poročena že nekaj več kot eno leto in pravkar sta kupila prvi dom, ki si ga delita s psoma z imenom June in palačinka.

Ko so Morrisa vprašali, ali bi v prihodnosti rada imela otroke, je predlagala, da bi nekoč rada imela otroke, toda zdaj sta s Hurdom bolj osredotočena na svojo kariero in odnos. Na vprašanje, ali je bil Hurd nekega dne na krovu, da bi imel otroke, je Morris odgovoril, da je rekel: 'Kaj je tako čudovitega pri [Ryan], je to, da smo o tem vedno govorili na res odprt način in nobeden od naju se ni bal stran od te teme. '

Morris in Hurd sta videti kot izvrstnega para, ki se še naprej vsak dan bolj zaljubita. Dejstvo, da sta lahko nekaj časa postala prijatelja in se spoznala, preden sta se poročila, je postavilo dobre temelje za močno in trajno zvezo.