Russell zgodovinski trojni-dvojni, Harden franšizni rekord, Kyrie & Steph neverjetna vrnitev

Washington Wizard's Russell Westbrook naredil še en rekord za triple-double in NBA podaril zgodovinsko noč za spomin.

Russell ima v ligi NBA že veliko rekordov za trojni dvojček, vključno z najbolj trojnim dvojnikom v eni sezoni.

V ponedeljek, 30. marca, je v igri proti indijskemu Pacerju dodal še en rekord.

Westbrook je odigral eno najboljših tekem v karieri, kjer je dosegel 35 točk, 21 podaj, dve ukradeni žogi in 1,4 skoka.

Streljal je 14-od-26 s polja in 3-od-6 izven loka, da je čarovnike pripeljal do zmage 132-124.

Posledično je postal prvi igralec v zgodovini lige NBA, ki je dosegel 35 točk in 20 podaj triple-double.

Pridružuje se legendam o trojnem dvojcu v Magic Johnsonu in Oscarju Robertsonu.

Ker so bili le drugi igralci v zgodovini lige NBA, ki so v eni tekmi zabeležili najmanj 30 točk, 10 skokov in 20 podaj.

Poleg tega Westbrook za večino trojnih dvojic v zgodovini franšize Wizards presega tudi nekdanjega prvaka lige NBA Darrella Walkerja (15).

Ker ima zdaj v samo 38 tekmah rekordnih 16 trojk za Wizardse.

Pravzaprav je Westbrook pred 4. četrtino dosegel trojni dvojček, kar je bil njegov 47. čas.

Posledično je postal edini igralec, ki je to dosegel v zadnjih 25 sezonah.

Trener Wizardsov Scott Brooks je pohvalil Westbrooka in rekel: 'Dela stvari, ki jih v zgodovini še nisem videl.

V tej ligi sem 30 let. Ne vem, človek. Osupljivo je.

Medtem pa Russell Westbrook na svojem zgodovinskem trojnem dvojcu.

Ponosen sem kot vodja pri izboljšanju svojih soigralcev. Nocoj so mi fantje pomagali pri fotografiranju in ohranjanju gibanja, je dejal Westbrook.

Miselnost je morala iti ven in biti agresiven ter poskrbeti, da bom postavil mizo svojim soigralcem.

Russell prepiše zgodovino

Russell prepiše zgodovino (vir: wizofawes.com )

Kot sem delal vse leto in poskrbel, da bodo imeli zaupanje v četrto, je dodal Westbrook.

Ko zadene četrti, je čas za prevzem.

Russell Westbrook s svojo impresivno predstavo vsakič, ko stopi na sodišče, nenehno dokazuje, zakaj je kralj povratka.

James Harden iz Brooklyn Netsa je dosegel rekord franšize za trojni dvojček.

James Harden je v ponedeljek zvečer v New Yorku dosegel 38 točk, 13 podaj in 11 skokov za zmago nad ekipo Minnesota Timberwolves s 112: 107.

ima patrick mahomes hčerko

Posledično je Harden dosegel dvanajsti trojni dvojček v sezoni, vse odkar se je pridružil Netom.

In zdaj je izenačil rekord franšize, ki ga je postavil Jason Kidd med najbolj trojnimi-dvojnimi, ki jih je v eni sezoni naredil igralec Netsa.

Za Jamesa je v tako kratkem času, da bi izsledil toliko trojk, drugačno, a oboje prevladuje in impresivno, je dejal glavni trener Steve Nash.

On je naš vodja in nam je veliko pomenil v še enem trojnem dvojčku.

James 12. triple-double

James 12. triple-double (vir: netsdaily.com )

Ne morete jemati za samoumevno, vendar ste nagnjeni k temu, ker lahko vsako noč potegne te [trojne dvojice] iz klobuka.

Nikoli ne moreš biti samozadovoljen, je o svoji miselnosti rekel Harden.

Ne morem biti samozadovoljen - nikoli nisem bil tak in ne bom začel zdaj. Mislim, da sem lahko vedno boljši. Mislim, da ko poskušaš nekaj doseči.

Najprej se morate pogledati v ogledalo in se pogledati ter videti, kaj lahko naredite bolje in kako lahko bolje prispevate k izboljšanju ekipe.

Lahko nadzorujem vse, kar se dogaja okoli mene; To lahko malo nadziram. Edino kar vem, da lahko obvladam, sem jaz.

Netsi so zdaj zmagali na 18 od zadnjih 21 tekem in se bodo v četrtek pomerili s Houston Rockets.

Kyrie Irving se vrača za Brooklyn Nets.

Točkar Nets Kyrie Irving se vrača v Brooklyn Nets na tekmo proti Timberwolvesom, potem ko je zaradi družinskih zadev izpustil tri tekme.

Kyrie Irving padel 27 točk in sedem skokov, da bi Netsom pri vrnitvi pomagal pri zmagi.

Kadar koli pride nasprotna ekipa ali smo na poti, se nam zdi, da bomo kljub njihovemu dosežku dosegli njihov najboljši rezultat, je po tekmi dejal Irving.

Zdi se mi, da ne moremo obvladati tempa igre. Razbijali so steklo in nocoj počeli malenkosti, zaradi katerih so ostali v igri.

Nekaj ​​napak na našem koncu, za katere mislim, da jih lahko odpravimo. V garderobi smo se kot skupina pogovarjali o tem in si film ogledali jutri.

Te igre prihajajo hitro, zato bomo zmagali in videli, kje se lahko učimo.

Z zmago se je Nets izboljšal na 32-15, kar je pol igre nazaj od vodilnih v konferenci 76ers.

Steph iz Golden State Warriorsa je po vrnitvi po poškodbi dosegel neverjetno uspešnost.

Steph Curry iz GSW se je vrnil, potem ko je zaradi poškodbe repne kosti izpustil pet tekem in Warriorsom priigral zmago.

Stephen Curry je v prvi tekmi v skoraj dveh tednih dosegel 32 točk, 5 skokov in 6 asistenc.

Posledično so Warriorsi zmagali nad Chicago Bulls s 116: 102 in prekinili niz štirih tekem porazov.

V prvi četrtini je dosegel tri trojke in četrtino končal s 13 točkami. Prav tako je ponoči naredil šest trojk, streljal 11-za-24 s terena.

Prvi dve četrtini je bila tesna tekma, saj nobena ekipa ni mogla povesti za več kot 5 točk.

Toda Dubsi so začeli pospeševati tempo v tretji četrtini, pri čemer so vsi dali vse za igro.

Posledično so zmagali nad biki 116: 102.

Medtem ko je imel Curry neverjetno igro, so se njegovi soigralci prav tako odlično odrezali in osvojili Bull.

Curry se vrača z 32 točkami kot Warriors Beat Bulls

Curry se vrača z 32 točkami kot Warriors Beat Bulls (vir: nba.com )

Andrew Wiggins je imel pri streljanju 8 proti 15 21 točk; Kelly Oubre Jr. je objavila dvojni dvojček z 18 točkami in 11 skoki.

Podobno je Draymond Green končal z 11 točkami in devetimi podajami.

ki je iman shumpert poročen

Po tem, ko je končal niz porazov v štirih tekmah, se bo zdaj GSW v petek pomeril z Miami Heat.