Clippersi držijo Suns še en krog

Kateri Film Si Ogledati?

Paul George pomaga Clippersom ohraniti upanje finala NBA.

LA Clippers in Phoenix Suns sta se v ponedeljek pomerila za peto tekmo.

Sunsi so od finala lige NBA oddaljeni le še do zmage, medtem ko so bili Clippersi v težavah.

Še en poraz in Clippersi so zamudili priložnost za igranje v finalu lige NBA, vendar so se tej nesrečni situaciji izognili z zmago nad Sunsi.

Clippers so premagali Suns s 116: 103, da bi prišli do prepotrebne zmage in znižali vodstvo serije na 3-2.

Clippersi so še vedno v nevarnem območju, zato morajo zmagati v 6. igri, ne glede na to, da imajo še vedno možnost za finale lige NBA.

V 5. igri so Clippersi začeli močno in se v igri niso nikoli ozrli nazaj ter na koncu končno zmagali.

Močan začetek Clippers v prvi četrtini.

Prvo četrtletje je začel Reggie Jackson, ki je za lokom spustil vedro.

Terence Mann je podrl vzvratno postavitev in Clippersi so naredili niz 7-0.

Paul George je pripeljal do platišča, a je Devin Booker odbil strel in v prehodu spustil trojko.

Nato je Patrick Beverly ukradel žogo Chrisu Paulu in na drugi strani podal k Jacksonu.

Marcus Morris Sr je žogo odbil in Sunci so prišli do nove ukradene žoge, George pa je izvlekel napako in podrl postavitev na Mannovo podajo v prehodu.

Clippers so zdaj v treh minutah igre porasli za 11 točk.

Deandre Ayton se je na drugi strani končno odločil za Sunca.

Morris je odgovoril s skakalci.

Morris proti Bookerju

Morris proti Bookerju (vir: Twitter )

Chris Paul je prišel do skoka, Mikal Bridges pa do trojke pri naslednji posesti.

Morris je podrl dolgo trojko, Booker pa je na drugi strani izstrelil trojko.

ki igra Charlie Whitehurst

Nato je Cameron Payne podrl trojko.

V zadnjih sekundah prve četrtine so imeli 34-26, ko se je Jackson postavil pri brenčaču.

Tako je četrtina končala 36-26, Clippersi so prišli do 10 točk prednosti.

Clippersi vodijo v drugi četrtini.

Demarcus Cousins ​​je na začetku četrtine prišel do ukrade in v prehodu izpadel.

Chris Paul je odgovoril s skakalcem, Cousins ​​pa s skakalcem na drugem koncu.

Kasneje je Beverly blokirala Cameron Payne, George pa je v prehodu prenehal.

Mikal Bridges je spustil plavalca, Chris Paul pa je dodal skakalca, pri naslednji posesti pa je naredil napako.

Cameron Johnson je podrl kotno trojko.

George je odgovoril z levičarjem na drugem koncu.

Na polovici četrtine so imeli 48-42, ko je Chris Paul podrl skakalca.

Booker je podrl trojko, Suns pa so s četrtino preostale štiri minute premočile na tri točke.

Jackson se je odpeljal naravnost do platišča in poskrbel za skok.

Med in nazaj so imeli 54-49, ko je Morris podrl trojko.

Devin Booker je nato v brenčalcu podrl trojko.

Nato se je četrtina končala z rezultatom 59-52, Clippers pa so znova prišli v vodstvo.

Clippersi so v tretji četrtini prevladali nad Sunsi.

Chris Paul je odložil polaganje za začetek tretje četrtine. Mikal Bridges je pri naslednji posesti dodal skakalca.

George je odgovoril s skakalcem, Booker pa na drugi strani.

Chris je podrl skakalca in Sunsi so prvič v igri prišli do točke prednosti.

Nato je George izvlekel napako in hkrati naredil vedro. Na naslednji posesti je znova podrl skakalca.

Chris Paul je padel med poskusom trojke, potem ko je naletel na Beverly.

Jackson je padel skakalec in Clippersi so prišli na polovico četrtine 73-67.

George je dodal še eno vedro in pri naslednji posesti podrl trojko.

Še enkrat je podrl trojko. Cameron Johnson je odgovoril s trojko.

Beverly je znižal trojko in Clippers se je dvignil za 10 točk, v četrtini so ostale še približno tri minute.

George je podrl trojko.

Na koncu se je četrtina končala s 93:81, ko so Clippers spet povedli.

Clipper zmaga nad Sunsom.

Dario Šarić se je položil za začetek četrte četrtine. Bratranci so odgovorili s polaganjem in pri tem izvlekli napako.

Booker je na drugi strani spustil plavalca in pri naslednji posesti dodal trojko.

Chris je padel skakalec srednjega razreda, Suns pa je prednost znižal na pet točk.

George se je odpeljal naravnost do platišča in podrl polaganje.

Vendar je pri naslednji posesti žogo izgubil, Johnson pa jo je dvignil in v prehodu položil, pri tem pa je izrisal tudi napako.

Imeli so 98-94, 6:34 pa je ostalo v četrtini, ko je Jackson podrl trojko.

George je dodal polaganje pri naslednji posesti. Torrey Craig je odgovoril s polaganjem na drugi strani.

Nato je Jackson spustil trojko in na naslednji posesti zabodel.

Clippers so povedli s 14 točkami in jim je preostalo manj kot minuto igre v četrtini.

Booker je odložil polaganje in Yogi Ferrel je odgovoril s skakalcem.

Tako se je četrtina končala s 116: 102, ko so Clippersi zmagali nad Sunsi.

Neverjetna predstava Paula Georgea.

Clippersi so v ponedeljek zvečer resnično potrebovali zmago. In za to so morali igralci pripraviti A-igro.

Paul George je ravnokar dosegel to raven uspešnost in ohranil upanje Clippers za finale lige NBA.

Vodil je Clippers, pri čemer je dosegel 41 točk in dosegel 13 skokov skupaj s 6 podajami, bil pa je 75 odstotkov od igrišča, 50 odstotkov od 3 točk in 100 odstotkov od prostega meta.

Ko je šel s terena 15 od 20, je imel med igro tudi 3 ukradene žoge.

Paul George je dosegel 41

Paul George ima 41 točk (vir: brightsideofthesun )

S svojim nastopom je s tem statom postal prvi igralec v zgodovini lige NBA.

Poleg tega je zdaj v vseh 18 tekmah, ki jih je odigral v tej sezoni, zbral 20 plus točk.

ki igra draymond green play

Tako se zdaj pridružuje Michaelu Jordanu, Kobeju Bryantu in Kevinu Durantu kot edini igralci, ki sta na prvih 18 tekmah enega samega končnice lige NBA dosegli najmanj 20.

Paul Georgepostane prvi igralec LA Clipperszgodovino franšize, ki je v igri po sezoni ustvarila 40 plus točk, 10 skokov in 5 podaj.

Pokazal je sijajen nastop in zaprl vse svoje trolerje in dvomljive.

Je rekel BoogiePaul George,Ne vem, od kod prihajajo ti trolling biki - to je eden najbolj posebnih fantov, ki so si kdaj zapeli čevlje.

Clippers so se izenačili, da bi Georgeu pomagali in prišli do zmage.

V 5. igri so bili Clippers agresivni že od začetka, izenačili svojo igro in po potrebi stopnjevali.

Posledično so vso tekmo prevladovali nad Sunsi.

Reggie Jackson je od začetka prve četrtine pokazal svojo briljantno igro.

Reggie Jackson je padel štiri trojke. (vir: Twitter )

Prvo vedro noči je naredil 27 sekund v igri, Clippers pa so preostalo četrtino vodili kljub temu, da niso bili Kawhi Leonard in Ivica Zubac.

Jackson je tekmo končal in dosegel 23 točk, 5 skokov in 3 podaje.

V igri je dosegel tudi 4 trojke.

Zato je zdaj onje v tej sezoni dosegel 3 trojke v 15 tekmah in se pridružil Stephen Curry in Klay Thompson kot edina igralca z več takšnimi igrami v eni sami sezoni.

Za njim je Marcus Morris Sr. prispeval 22 točk, 3 skoke in 2 podaji.

Medtem je DeMarcus Cousins ​​vodil klop Clippersa in dosegel 15 točk, 3 podaje in 2 skoka, ki so prišli s klopi in igrali 11 minut.

Na drugi strani je Devin Booker vodil Sunse in dosegel 31 točk, 4 skoke in 3 podaje.

Chris Paul je padel za 22 točk, zbral 3 skoke in 8 podaj.

Deandre Ayton je dosegel 10 točk in 11 skokov double-double.

Medtem je na klopi Suns vodil Cameron Johnson, ki je dosegel 14 točk in 4 skoke.