Wizards so osupnili 76ers z zmago v 4. igri

Kateri Film Si Ogledati?

No.1 Seed Philadelphia 76ers se je v ponedeljek pomeril z 8. mestom Washington Wizards za 4. tekmo.

76ersi so iskali serijo pometanja Wizardsov, po drugi strani pa so Wizards potrebovali zmago, da bi ohranili upanje za polfinale.

Wizards ohranjajo upanje pri življenju, premagajo 76ers 122-114 in zmanjšajo serijo na 3-1.

Moštvo 76ers je začelo močno prevzeti vodstvo v prvi četrtini.

A stvari so jim po poškodbi ključnega igralca Joela Embiida šle navzdol.

Sčasoma je Embiid zapustil igro in se do konca tekme ni vrnil.

Kljub manjkajočemu Embiidu so se 76ersi v četrti četrtini borili, preden so izgubili Wizards.

Po drugi strani pa so Wizards svojo prepotrebno zmago dosegli za Bradleyem Bealom, Russellom Westbrookom in Ruijem Hachimuro.

Moštvo 76ers je vodilo v prvi četrtini.

Ben Simmons je prvo četrtino začel s postavitvijo. Bradley Beal je odgovoril s skakalcem.

Simmons je nato izpustil skok in Seth Curry je dodal postavitev na naslednjo posest.

V četrtini so imeli 8-4 z 9:07, 76ers pa so vodili s štirimi točkami prednosti.

Nato je Tobias Harris prišel z odskočnim skakalcem, Joel Embiid pa je skakalca podrl.

Curry alley-oop Simmonsu je dodal še eno vedro, kar je vodilo do teka 8-1.

Nato je Davis Bertans odgovoril s trojko.

Na polovici četrtine so imeli 18-10, ko je Matisse Thybulle naslednjič zaletel.

Robin Lopez je na robu blokiral Joela Embiida, Embiid pa je močno padel.

Medtem ko je Bertans na drugi strani spustil trojko.

Thybulle je odgovoril nazaj in podrl trojko. Embiid je dodal še eno vedro pri naslednji posesti.

Raul Neto je nato skupaj s postavitvijo popravil napako in vodstvo 76ersov znižal na 5 točk, ostalo pa sta še dve minuti.

Lopez je napovedal napako Neta pri naslednji posesti.

George Hill je na podajo Embiida odgovoril s trojko.

Lopez je nad Embiidom prišel z vedrom in pri naslednji posesti spet spustil kavelj.

Bilo je 29-28, saj je Shake Milton v četrtini zapustil 6,2 sekunde.

Četrtina se je končala 31-28, 76ers pa so vodili s 3 točkami prednosti.

76ersi so še naprej vodili.

Robin Lopez je drugo četrtino začel z namočeno podajo Westbrookove podaje.

Thybulle je odgovoril s trojko. Takoj nazaj je odgovoril Hachimura, ki je podrl tudi trojko.

Tobias Harris je naknadno prišel do trojke.

Lopez je odgovoril s strelom s kavljem.

V četrtini je bilo 39-35, 9:17 je ostalo, ko je Lopez napovedal Bealovo zgrešeno postavitev.

Hill je odgovoril s trojko. Beal je naslednji prišel s plovcem.

Tyrese Maxey je podrl trico, ko se je ura strela odvila.

Bertans in Lopez sta zavrnila Howarda na robu, Lopez pa je na drugi strani spustil še en strel.

Harris je nato spustil skakalca in podaljšal vodstvo.

Na polovici četrtine so imeli 49-43.

Beal je nato spustil trojko, Curry pa je odgovoril z dolgo dvojko.

Hachimura je na drugem koncu zaletel zakuhavanje in Danny Green odgovoril s trojko.

Daniel Gafford je zanikal Harrisa na robu, Bertans pa je na drugem koncu prišel do trojke.

Hachimura je zadel trojko, a jo zgrešil in Westbrook je prišel do zakuhavanja in na tekmi izenačil tekmo 56-56 z 2:18.

Bilo je 58-58, potem ko je Ish Smith spustil skakalca.

Hachimura je prišel do zakuhavanja na drugi strani.

Danny Green odgovoril s trojko, končal četrtino 61-60.

76ersi so prevzeli točko prednosti, vstopili v polčas.

Wizards vodijo v tretji četrtini.

Gafford je blokiral Simmonsa na robu, kar je na drugem koncu pripeljalo do Bealove trojke.

Hachimura je dodal trojko, nato pa so Wizards izvedli niz 6: 0, v četrtini pa 10:11.

Simmons je udaril s kavljem, ko je Tobias Harris blokiral.

Seth Curry je nato dodal plovec, s čimer je znižal vodstvo.

Ko je ura kazala 8:31, so bili 67-66 s 76ers v vodstvu.

Russell Westbrook je spustil dolgo dvojico. Harris je odgovoril s pobeglim skakalcem.

Green je podrl trojko, Hachimura pa je prišel s potapljanjem na Bealovo zgrešeno.

Gafford je zavrnil Howarda, ko je Beal spustil trojko.

Bilo je 74-80, preostalo je bilo 3:40 v četrtini, ko je navijač prekinil igro.

Hachimura je prišel do skakalca, Harris pa je odgovoril nazaj in podrl dvostrelec.

Beal je nato odgovoril s plovcem. Milton je odgovoril nazaj s postavitvijo.

Bili so 78-86, 1:09 so ostali na uro, čarovniki pa 8 točk prednosti.

Westbrook je prišel s skakalcem in Maxey je zapeljal naravnost do platišča, s čimer je spustil vedro z 10,1 sekunde.

Četrtina se je končala 80-92, ko so Wizards prevzeli vodstvo.

ali ima Aaron Rodgers sina

Wizards so z zmago osupnili 76ers.

Na začetku četrte četrtine so bili 84-93.

Furkan Korkmaz je na podajo Simmonsa spustil trojko.

Bilo je 90-95, ko je Korkmaz dobil žaljiv odboj in spustil plovec.

Maxey je prišel do kraje in na drugem koncu spustil dunk.

Robin je hitro spustil trnek. Wizards so povedli s petimi točkami, v četrtini je ostalo 7:43.

Maxey je za tri točke našel Hilla in pri naslednji posesti prišel do plovca.

Beal je zgrešil trojko, vendar je Gafford izbral in spustil dunk.

Bilo jih je 102-103, ko je Neto na polovici četrtine podrl trojko.

Green je nato izkoristil Curryjev zgrešeni strel in izenačil igro 106-106.

Moštvo 76ers je prevzelo točko s preostalim rezultatom 2:36, vendar je Beal znižal vodstvo.

Bilo je 110-110, ko je Gafford zapustil dank na podaji Westbrooka.

Hachimura je na drugem koncu podrl zakuhavanje, potem ko je Harris izgubil žogo.

Tudi pri naslednji posesti je podrl trojko.

Maxey je prišel do postavitve, v četrtini je ostalo 22,2 sekunde.

Četrtina se je končala s 114: 122, ko so Wizards zmagali in serijo 76ers vodili na 3: 1.

Wizards je sedem igralcev zadelo dvomestno.

Z zmago čarovniki ohranijo svojo serijo pri življenju in silijo v igro 5.

Vsi čarovniki so prinesli svojo A-igro in v celoti izkoristili odsotnost Embiida po 1. četrtini.

Bradley Beal je vodil Wizards, dosegel je 27 točk, 4 skoke, 4 podaje.

Tudi v tej igri je igral na visoki ravni, tako kot prejšnja igra, vendar je prejel podporo drugih igralcev Wizardsov.

Ko je sedem igralcev čarovnikov končalo z dvema številkama.

Rui Hachimura je še posebej blestel v zadnji četrtini, v zadnjih minutah je zadel žlice nazaj in si zagotovil zmago.

Tekmo je končal, saj je z dvema podajama dosegel 20 točk in 13 skokov dvojno-dvojno.

Medtem ko je Russell Westbrook spustil triple-double in se zapisal v zgodovino.

Spustil je 21 skokov, 14 podaj in 19 točk triple-double in se premaknil na 3. mesto na seznamu vseh časov za triple-double NBA končnice.

To je njegov 12. play-off triple-double, zdaj pa zaostaja le za Magicom Johnsonom in Lebronom Jamesom.

Poleg njih je Davis Bertans padel 15 točk in 4 skoke, Daniel Gafford pa 12 točk in 4 skoke.

Medtem je klop Robin Lopez Wizards dosegel 16 točk in 5 skokov.

Sledi Raul Neto z 11 točkami in 3 skoki.

Tobias Harris je vodil 76ers.

Moštvo 76ers je takoj po prvi četrtini izgubilo ključnega igralca Joela Embiida, ko je Embiid izstopil iz igre z bolečino v desnem kolenu.

Njegova odsotnost je vplivala na igro 76ersov, saj so izgubili Wizards.

Embiid je kljub poškodbi v sedmih minutah igre, ki ga je na koncu izključil, že padel impresivno.

V prvi četrtini je dosegel 8 točk, 6 skokov, 2 podaji in krajo.

Kljub odsotnosti Embiida so 76ersi igrali dobro še posebej v četrti četrtini, celo izenačili igro in povedli v zadnjih nekaj minutah igre.

To je postalo mogoče, ko so Tobias Harris in drugi igralci 76ersov stopili namesto Embiida, vendar premalo za zmago v igri.

Tobias Harris je vodil starter 76ersov, dosegel je 21 točk, 13 skokov dvojno-dvojno skupaj s 5 podajami.

Prav tako je Ben Simmons padel 13 točk in 12 skokov dvojno-dvojno skupaj s 3 podajami.

Danny Green padel 11 točk, 3 skoke in podajo, medtem ko je Seth Curry prispeval 10 točk, 2 skoka in 2 podaji.

Medtem je Tyrese Maxey vodil klop 76ersov in zbral 15 točk, odboj in 2 podaji.

Sledi George Hill, ki je znižal 14 točk, skok in 2 podaji.