Nogomet

Tottenham 0-2 Chelsea: Super liga za ženske

Kateri Film Si Ogledati?

Sam Kerr je dvakrat dosegel zadetek, da je Chelsea na vrhu ženske superlige za dve točki pustil dve točki čistega, le še en krog tekem.

Chelsea je zelo blizu zaključka naslova ženskega superligaša z resnično udobno zmago nad trmasto stranjo Tottenhama Hotspurja.

Vratar Spurs Becky Spencer je nekaj prihranil, preden je Sam Kerr modre postavil naprej. Z rahlim kotom štiri minute pred polčasom.

Sam Kerr je takoj po odmoru dosegel rezultat 2: 0. To je bil njen 20. ligaški gol v sezoni.

Modri, ki še vedno lovijo štiri zgodovinske trenutke, so zdaj očitno dve točki visoko na vrhu razpredelnice.

Igralci Emme Hayes se zavedajo, da bodo z zmago proti Readingu zadnjega dne kampanje v nedeljo osvojili naslov v Manchester Cityju.

Kerr pomaga modrim, da opravijo delo.

Hayes je v ekipo vnesel pet sprememb, ki so si v nedeljo rezervirale nastop v finalu ženske lige prvakinj. A modri so večji del prvega polčasa razočarali.

Spencer se je po svojih močeh trudil, da bi blokiral Sophie Ingle in naslovi Drew Spence ter v zadnjem kotu odrezali vezista Walesa Ingleja.

koliko na leto zasluži derrick rose

Chelsea je mejo prestopil, ko Millie Bright potegnil dolg strel v polje in z golom Reiten in Kerr, ki sta poskrbela za finale, odšel.

Kerr je videl močno prazno glavo, ki jo je Spencer rešil sedem minut po ponovnem zagonu. Toda obrnila se je nazaj in ji dala prostor za počitek v Panju.

Sam Kerr je dosegel še en hat-trick (Source SB Nation)

Sam Kerr je za Chelsea dosegel dva zadetka (Vir: SB Nation)

Vratarka modrih Ann-Katrin Berger je imela malo opravka s profesionalnostjo gostov. Vendar so morali Nemci najti njeno telo za naklonjenim pogonom Lucy Quinn.

Rianna Dean je Spursom poslala daljši napor. V ligi je tekla brez poraza na desetih tekmah.

Chelsea še naprej ustvarja rezultate ob koncu poslovanja sezone. Sedma zmaga na osmih ligaških tekmah jih je postavila na rob četrtega naslova WSL.

Šef Spursa Rehanne Skinner pravi:

S Chelseajem smo igrali dvakrat. Tako se dobro zavedam izzivov, s katerimi se soočate, ko so v takšni obliki.

Vsa zasluga je njihova. Še vedno so v igri za to četverico. In to bo zagotovo velik korak zanje in prava pozitiva za ženski nogomet.

Poleg tega si moramo še naprej prizadevati za krepitev svoje strani. In nadaljujte pot, ki smo jo opravili tukaj pri Spurs. Še več, za razvoj naše ekipe in tudi za boljši položaj za tekmovanje prihodnje leto.

koliko otrok ima michael vick

Menedžerka Chelseaja Emma Hayes pravi:

Ta [igra proti branju] bo za nas finale pokala in se bom s tem soočil. V igri moramo zmagati.

Kot trenerji si želimo vsega. Nekateri so v zadnjih nekaj tednih igrali veliko nogometa, kar je še en dolg celotne ekipe za zmago.

Chelsea Women 2-0 Tottenham Women (Vir AsumTech)

Chelsea Women 2-0 Tottenham Women (Vir: AsumTech)

Bayernova igra nas je prevzela čustveno. Zato sem se spraševal, kakšen bo naš nastop danes.

Sam Kerr je dejal:

Mislil sem, da so zelo dobro branili. Tottenham je imel nekaj velikih blokov. pravi strelec dveh golov Chelseaja, ko so ga v intervjuju za BT Sport vprašali o Tottenhamu.

Trdo so delali v svoji škatli in okoli nje. In zmaga ni bila lahka.

Ko so jo vprašali, si je oddahnila, ko je dosegla prvi gol: vedno je težko priti in doseči prvi gol. Poleg tega je bilo veliko na vrsti. Za nas je bil to velik cilj in lepo ga je bilo dobiti tik pred polčasom.

O tem, da je vodilni strelec WSL: Pomembneje je, da v nedeljo zmagamo. To je zame edino najpomembnejše, pravi.

Vse je v tem, kaj prejmem. Toda zame je zmaga v ligi najpomembnejša. Poleg tega se bomo z vsemi tovrstnimi zadevami ukvarjali po njem. Pred nami sta še dve ogromni tekmi, ki si ju želimo vse zmagati.