Športnik

Najboljših 5 citatov Kim Collins

Kateri Film Si Ogledati?

Kim Collins je upokojeni šprinter, ki se je rodil 5. aprila 1976. Je tudi svetovni prvak v teku na 100 metrov v letu 2003. Svojo državo je zastopal na Olimpijske igre v Sumeru petkrat v 20 letih in je bil priznan kot prvi športnik države, ki je prišel do olimpijskega finala.

Poleg tega je igral pri desetih izdajah Svetovno prvenstvo v športnikih 20 let in osvojil pet medalj. Ker je bil dvakrat podprvak na 60 metrov na svetovnem dvoranskem prvenstvu IAAF, si veliko pozornosti pridobi na državni in notranji ravni. Bil je dobitnik zlate medalje in a srebrna medalja pri Igre Commonwealtha in Vseameriške igre na regionalni ravni.

Prizadevajte si za nenehno izboljševanje, namesto za popolnost. ― Kim Collins

candace cameron bure neto vrednost 2018

Kadar tekmovanje spi, takrat zasijem. ― Kim Collins

Če IAAF meni, da je to prava pot do televizijskih pravic in vsega, bo pravilo ostalo. Kolikor si želim biti na stopničkah, je nocoj žalostna noč za atletiko.― Kim Collins

To je moja prihodnost in prevzel bom osebno odgovornost, da poskrbim, da bodo izpolnjene vse zahteve glede konkurence.― Kim Collins

Rad bi se zahvalil Federaciji iger Commonwealtha za zelo pošten način obravnave te zadeve.― Kim Collins