Nogomet

Southampton 0-2 Leeds United: Bamford je dosegel svoj 16. gol

Kateri Film Si Ogledati?

Šestnajsti zadetek Premier lige Patricka Bamforda v tej sezoni je Leeds Unitedu pomagal, da je pred 8000 navijači na stadionu St Mary pred 8000 navijači premagal Southampton.

Bamford, ki je prej zamudil priložnost, ko je premagal le vratarja Alex McCarthy . Žogo vrže v mrežo, po Rodrigovi žogi proti svetnikom.

Leeds je trenutek za poškodbo dodal po Bamfordovem stavku, ki ga je vodil McCarthy, Tyler Roberts pa se je vrnil nazaj.

Najboljša priložnost Southamptona je prišla zgodaj, a Che Adams 'Glavo je odrezal vratar Leedsa Kiko Casilla .

Zmaga je Leeds nad Arsenalom in Evertonom dvignila na osmo mesto in zagotavlja Marcelo bielsa Bočni zaključek v prvih 10.

Southampton ostaja 14. v Premier ligi z eno tekmo v sezoni.

Leeds ima še naprej dobro sezono.

S trdnim kotom je pritisnil žogo mimo McCarthyja. Cilj Bamforda je bil nenavaden trenutek kakovosti za praske.

Toda zabavna igra na dan, ko so se navijači vrnili v prvo ligo.

To je bil šele tretjič, ko so bili navijači na domači tekmi Southamptona v letih 2020-21. Po 2.000 jih je 13. decembra spremljalo zmago nad Sheffield Unitedom s 3: 0 in šest dni pozneje poraz od Manchester Cityja z 1: 0.

A domov so se vrnili razočarani, saj jih je Bamford dobil in naredil, da nadaljuje dobro sezono Leedsa.

Leeds ima še naprej dobro sezono (Vir: Khelnow .com)

Potem ko je osvojil prvenstvo v letih 2019–20 in izločil 16 sezon v najvišjem letu. Ekipa Lecesa Marcela Bielsa je z napadalnim slogom nogometa pridobila veliko oboževalcev.

Zmaga pomeni, da bi lahko bila šele petnajsta ekipa, odkar se je Premier League začela v letih 1992-93. Da bi po zmagi v prejšnji sezoni napredovali na devetem mestu.

In sezona se lahko celo konča v evropskih študijah, čeprav potrebujejo rezultate, da dajo vse od sebe.

Recimo, da Leeds doma dobi veliko zmago proti West Bromu. West Ham je na sedmem mestu izgubil obe zadnji tekmi. In Everton in Arsenal še nista zabeležila nobene zmage.

Bielsina ekipa bi si lahko zagotovila sedmo mesto in uvrstitev na konferenco Evropske lige prihodnje sezone.

Za 27-letnega Bamforda, ki ga Anglija ni odobrila, ga je dobra sezona zdaj popeljala na peto mesto v prvi ligi.

Za Harryjem Kaneom iz Tottenhama, Mohamedom Salahom iz Liverpoola (oba z 22 goloma), Brunom Fernandesom iz Manchester Uniteda (18 golov) in Tottenhamovim sinom Heung-minom (17 golov).

Navijači ustvarjajo dobro vzdušje, a gostje zmagajo.

Čeprav je tik pred začetkom tekme deževalo, se je igra začela s sončnim žarkom na južni obali. In gledalci so pomagali ustvariti čudovito vzdušje.

Vratar Leedsa je dobil drugi premier v prvenstvu. Bielsa je izpolnil obljubo pred tekmo in izpustil nemškega branilca Robina Kocha in poljskega vezista Mateusza Klicha, da bi se letos poleti pripravljal na konec evra 2020.

Casillo so poklicali na kraj, saj naj bi pri Adamsu odsekala glavo šele v drugi minuti.

Pred igro so sporočili, da se je Theo Walcott strinjal s podpisom svetnikov na dveletni pogodbi. Ko se je njegova posojila v Evertonu iztekla, je angleški reprezentant imel dobre možnosti za zadetek.

Navijači ustvarjajo dobro vzdušje, a zmaga Leedsa (Vir: Goalzz)

V kazenskem prostoru je žogo odnesel okoli Casille, čeprav ga je Španija prisilila, da jo je podaljšal. In z ostrim očesom je moral Walcott podati, na koncu podaje brez igralca Southamptona.

Božičkov menedžer Ralph Hasenhuttl je med odmorom pripeljal izjemnega napadalca Dannyja Ingsa in Jamesa Ward-Prowseja. Pred tekmo je zmagovalec nagrade leta zgodaj v drugem polčasu prebil puščico.

Laura Howard poročena s Tim Howard

Leeds proti prvemu polčasu ni streljal, ampak je po prekinitvi prerasel v igro.

Leeds proti prvemu polčasu ni streljal, ampak je po prekinitvi prerasel v igro. In sveti so opozorili, ko je Bamford eksplodiral in spoznal le McCarthyja. Če želite žogo potegniti predaleč in končati sobo.

Nato je napadalec trčil v Mohammada Salisuja iz Southamptona in potreboval zdravljenje. Toda okreval in v 73. minuti z McCarthyjevimi nogami dosegel prvi zadetek na tekmi.

Ings, tako kot Bamford, ki se to poletje bori za angleško moštvo na Euro 2020, je imel priložnost dobiti neodločen izid.

A so zgrešili in nepoškodovani so bili ujeti v protinapadu z McCarthyjem. V skladu z udarcem Bamfordovega Robertsa, s katerim je zagotovil svoj prvi gol v sezoni.

Odličen čas za vse

Vodja Southamptona Ralph Hasenhuttl je v govoru z navijači dejal: Zame je bilo neverjetno. Ko sem prišel ven na začetku igre, je bilo dobro videti, da sedijo tam.

Videti je bilo zelo gneče, čeprav jih je bilo le 8000, vendar je bilo neverjetno. Za vse je velik čas. Trudili smo se, da bi jih premagali, ker so bili dobri in so nas podpirali do konca.

Popolnoma smo pozabili, kako zabavno jih je bilo pripeljati nazaj in kako lepo jih je videti. Daje nam nekaj, česar se lahko veselimo naslednje sezone.

Southampton ni mogel premagati gostov (Vir: Sportskeeda)

Kot rezultat je Hasenhuttl dodal: Zahtevna pričakovana tekma z odličnim prvim polčasom za nas, vendar brez zadetka.

Ne moremo igrati boljše od tega. To smo storili v prvem polčasu. Nisem imel občutka, da bi imeli v drugem polčasu veliko priložnosti za odhod. Imeli pa so drugo prestavo, ki je nismo imeli mi.

Vodja Leedsa Marcelo Bielsa Patricku Bamfordu: Patrick je zelo trdo delal z veliko truda in časa, da je zasijal. Prepričan sem, da bo optimističen glede kampanje, kakršna koli že bo.

Vse, kar je dosegel v tej sezoni, je posledica vse predanosti in truda, ki ga je vložil v razkazovanje svojih sposobnosti.

Pri prvem zadetku Robertsa v prvoligaški ligi je Bielsa dodal: Vesel sem bil, da je zadel, ker je igral toliko tekem in tega ni mogel narediti.