Phoenix Suns konča niz zmagovalcev, ko Devin Booker dosledno igra

Kateri Film Si Ogledati?

New York Knicks je na igrišče stopil z nizom devetih zmag proti Phoenix Sunsom, ki so izgubili zadnji dve tekmi zapored.

4. na vzhodni konferenci New York Knicks je začel močno prevzemati vodstvo v prvi četrtini in v prvih treh četrtinah imeti popoln nadzor nad Sunsi.

Toda takoj, ko je Chris Paul začel dobro igrati za Suns, so Knicksi začeli izgubljati ritem.

Na koncu so Knicksi izgubili proti ekipi Suns 118: 110 in tako prekinili svoj niz zmag po 9 tekmah.

Medtem so Sunsi po zmagi prekinili zaporedni poraz v dveh tekmah.

Suns so končali najdaljši niz zmagovalcev Knicksa

Knicksi so dosegli rekord v najdaljšem nizu zmag v osmih letih.

Medtem ko so Suns prvič v tej sezoni zabeležili niz zaporednih izgubljenih tekem.

Toda na nocojšnji tekmi se je vse spremenilo, saj so Sunsi premagali Knicks in tako končali najdaljši niz zmagovalcev.

In tudi končali svoj niz izgub.

Knicksi so začeli močno prevzemati nadzor nad Sunsi že v prvi četrtini.

Reggie Bullock je za Knicks prvi strel na tekmi in podrl trojko.

Toda Sunsov Torrey Craig je odgovoril s svojo trojko.

Vendar pa so Knicksi napredovali s 17: 4, da bi prišli do 13 točk prednosti pred Sunsi.

Sunsi so v prvi četrtini zaostajali za Knicksom, Knicksi pa so do konca četrtine prišli do prednosti 7 točk.

V drugi četrtini sta obe ekipi dosegli enakih 27 točk.

In Knicksi so z rezultatom v prvi četrtini nadaljevali vodstvo.

Tretja četrtina se je začela pri 58-65 z vodstvom Knicksa.

Devin Booker in Chris Paul je zadel tretji četrtini, da so Suns začeli tretje četrtine, tako da so prednost znižali na dve točki.

V preostalem delu četrtine sta obe ekipi šli naprej in nazaj, ne da bi drugim ekipam omogočili veliko vodstvo.

Z 2:15 v tretji četrtini sta bila Knicks in Suns na 79-83.

Potem je Booker dosegel polaganje in začel s 4: 0.

Tek je Sunsu prvič v tretji četrtini prinesel prednost pred Knicksi. Sonce pa so odgovorile nazaj.

In Obadiah Toppin je na podaji Immanuel Quickley padel z zadetka, da bi izenačil igro na 87-all za konec četrtine.

Zvezdnik Knicksa Derrick Rose je v začetku četrte četrtine znižal strele, tako da je Knicks imel štiri točke prednosti.

Knicksi so znižali točko, v četrti pa je ostalo 6:32. Sunsi so podaljšali vodstvo in so pri 4:49 ostali še za 8 točk prednosti.

Potem se nista nikoli ozrla nazaj, saj je v nekaj minutah, ki so preostale do konca igre, Cam Johnson z oboda zadel tri zapored.

Podobno je Mikal Bridges naredil še eno trojko.

Nato je Chris Paul v zadnjih sekundah dosegel sedem točk zapored, da bi zmagal in tako končal zmagoviti niz Knicka.

Devin Booker je vodil Suns do zmage.

Knicksi so bili 51,7 % od igrišča, Sunce pa 54,2 % od igrišča.

koliko je vreden herschel walker

Podobno so bili Sonci 41,2 odstotka od črte 3 točk, kar je pomenilo 14 od njihovih 34 strelov v treh točkah.

Sunci so imeli 6 blokov in 5 ukradenih žog z 8 preobrati, ki so dosegli 44 točk.

Medtem ko so imeli Knicks le en blok skupaj s 6 ukradenimi žogami in 10 izgubljenimi žogami, so dosegli 52 točk.

Zvezdni igralec Sunsa Devin Booker padel za 33 točk, kar je bila tekma skupaj s 4 skoki in 3 podajami.

Devin Booker je dosegel najvišjo oceno

Devin Booker z visoko oceno (vir: arizonasports.com )

Devin Booker se je že na začetku dobro odrezal, ko je zadel Sunse v igri, ki so jo izgubili v prvem polčasu.

Primanjkljaj A30-15 za Phoenix se je na koncu začetnega obdobja zmanjšal na sedem, s Devin Booker opravljajo večino dela.

Vseskozi je ves čas dobro nastopal in vodil Sunse, da so na koncu tekme prišli do zmage.

Prav tako je dobro dosegel Mikal Bridges, ki je za zmago padel 21 točk, 4 skoke in 3 podaje ter nekaj velikih strelov.

Chris Paul je skupaj z zadnjim strelom dosegel sedem točk zapored, da bi zaigral tekmo za Sunce.

Tekmo je končal z 20 točkami, 5 skoki in 6 podajami.

Cameron Johnson in Cameron Payne sta s klopi izgubila vsak po 11 točk.

Medtem je Derrick Rose vodil za Knicks z 22 točkami skupaj s 6 skoki in 6 podajami.

S klopi je prišel, da bi v 33. minuti dosegel vse te točke.

Za začetnika Knicksa je vodil Julius Randle, ki je dosegel 18 točk, 6 skokov in 4 podaje.

Reggie Bullock in RJ Barrett sta za Knicks dosegla 17 točk, Immanuel Quickley pa je s klopi izgubil 11 točk.

Naprej za Sunce in Knicks.

Sonce čaka težka pot, saj se pomerijo z vrhunskimi ekipami.

V četrtek se pomerijo s tretjim mestom na Western Conference LA Clippers, nato pa v soboto proti številki 1 Utah Jazz.

Po drugi strani pa imajo Knicksi razmeroma lažjo pot, saj se soočajo s številko 11 na vzhodni konferenci Chicago Bulls.

Podobno se v ponedeljek soočajo s številko 15. Houston Rockets zahodne konference.