Nogomet

Dobitniki nagrad PFA leta leta 2021

Kateri Film Si Ogledati?

Vezist Manchester Cityja Kevin de Bruyne je drugo sezono zapored osvojil nagrado za igralca leta PFA.

In partner ekipe Manchester City Phil Foden je prejel nagrado PFA za mladega igralca leta.

Oba igralca sta pomembno vplivala na City, ki je s pokalom Carabao osvojil tretji naslov prvaka v štirih letih.

De Bruyne, 29, je drugi igralec, ki je po tem osvojil moško trofejo Cristiano Ronaldo to storil pri Manchester Unitedu.

Vedno si želiš osvojiti vsak pokal kot član ekipe. In to je kot posameznik verjetno najpomembnejša stvar, je dejal De Bruyne.

ki je tudi Michael Strahan poročen

Po drugi strani pa je čast, da so vas v vseh športih glasovali za nagrado vaši tekmovalci. Tudi tekmovalci, ki se odločijo za vas, veliko pomeni.

Če imate takšne posebne stvari, ki jih lahko v naslednjih dneh pokažete svojim otrokom. In reci: 'Glej, to je moj oče počel v mladosti.'

Belgijski napadalec je v Premier ligi dosegel šest golov. 12 je pomagal v 2.001 minutah vrhunskega nogometa.

Igral je ključno vlogo pri dvojnem uspehu Cityja, preden jim je zlomil nos in levo oko. Med zadnjim porazom v ligi prvakov od Chelseaja 29. maja.

Manchester City

Kevin de Bruyne iz Manchester Cityja je osvojil drugo nagrado (Vir: The Times)

Od takrat je bil poškodovan na obrazu. In se bo v ponedeljek pridružil belgijski ekipi Euro 2020.

21 -letni Foden je v minuli sezoni odigral 50 tekem za Manchester City v vseh tekmovanjih in dosegel 16 golov.

Vezist iz Stockporta je septembra debitiral tudi v Angliji. Uvrščen je bil v vodstvo trenerja Gareth Southgate za Euro 2020.

Rekel je: Bilo je nekaj odličnih igralcev. Že so osvojili nagrado za igralca leta PFA. In imam veliko srečo, ker je bilo letos zelo malo novih spretnosti.

Zdaj sem res vesel. In to je zame zelo poseben trenutek. Člani PFA glasujejo o dobitnikih vsake nagrade.

Chelseajev Fran Kirby je drugič osvojil nagrado za igralca leta PFA.

Napadalec Chelseaja Fran Kirby je bil za najboljšega igralca leta pri Združenju profesionalnih nogometašev.

27-letnik je Chelseaju pomagal osvojiti superligo za ženske. In naslovi ligaškega pokala v tej sezoni in finale lige prvakov.

Osvojitev te nagrade je zame zelo pomembna, je dejala med nedeljskim dogodkom.

koliko je vredna stephanie mcmahon

Lauren Hemp, 20 iz Manchester Cityja, je tretjič osvojila nagrado PFA za mlado igralko leta.

To je prvič, da je kdo v isti kategoriji trikrat prejel nagrado PFA.

Chelsea

Chelseajev Fran Kirby je drugič osvojil nagrado za igralca leta PFA (Vir: Insider Voice)

Kirby je nazadnje osvojila nagrado za igralko leta žensk leta 2018. Le Lucy Bronze je prej že dvakrat prejela nagrado.

Pridružila sta se ji Sam Kerr in Ann-Katrin Berger in tri trojice Manchester Cityja, Hemp, Chloe Kelly in Sam Mewis .

Najprej so moji soigralci neverjetni. Brez njih ne bi prišel z nobenim od medalj ali pokalov, je dejal Kirby.

Toda premagovanje tega je zelo pomembno. Mislim, da je to, kar smo dosegli, neverjetno. Zato sem zelo ponosen, da sem del tako neverjetne ekipe.

Vedno igram igro, ki mi je bila všeč. In rad uživam, in tam imaš od mene največ.

Konoplja, ki je bila tudi nominirana za glavno nagrado, je že prej v letih 2018 in 2020 prejemala nagrado za mlajše igralce.

Rekla je: Vedno se sliši kot posebna izbira med mojimi soigralci. Vsak teden so se igrali z mano. To je ena najboljših nagrad, ki jih lahko osvojim. To je res čast.

Zelo sem ponosen na ekipo. In upam, da bomo v naslednji sezoni uspeli osvojiti ligo. Še več, premaknite se v ligo prvakov, ker sem tukaj, da osvajam pokale.