New York Knicks sčasoma zmaga

Kateri Film Si Ogledati?

Peti na vzhodni konferenci New York Knicks se je pomeril s četrtouvrščeno Atlanto Hawks, ki je zmagala v podaljšku 137-127.

Pred srečanjem sta oba imela dobre rezultate, Atlanta je zmagala 9 od zadnjih 11.

Medtem ko je New York zmagal sedem zapored in osem od zadnjih desetih.

Obe ekipi sta močni sami, Knicksi pa močni v obrambnem delu.

Medtem ko so Hawksi očitno žaljivejši.

Za začetek je bila težka tekma, saj sta obe ekipi močni in se je tako končalo z izenačenjem tekme v redni četrtini.

Atlanta Hawks proti New York Knicks

Atlanta Hawks proti New York Knicks (vir: news.yahoo.com )

Vendar se New York Knicks vrača v podaljšku, potem ko Bogdan Bogdanović iz Atlante Hawks sili v podaljšku.

Atlanta Hawks je v prvi četrtini začela močno voditi s petimi točkami prednosti, vendar ni uspela močno končati.

Ogromen double-double Julius Randle.

Zvezdnik New York Knicksa Julius Randle je dobro začel, ko je za svoj prvi nočni strel pribil korak nazaj.

Kmalu je tudi Reggie Bullock v noči za Knickse naredil svoje prve tri trojke.

Ko so Knicksi začeli igro 5-of-5 izven loka.

Toda kmalu New York Knicks ni mogel nadaljevati tempa naprej v četrtletju in je storil sedem izgubljenih metov.

Ko so Hawksi naredili 14: 0, da bi povišali 30: 21, preostalo pa je bilo 3:42.

Stražar Atlante Hawks Trae Young je v prvi četrtini dosegel 16 točk in v prvi četrtini svoje moštvo vodil z 39: 34.

Poleg Juliusa Randleja je v drugi četrtini za Knickse dobro začel tudi Derrick Rose.

Ko je v četrtini s terena spustil 6-of-6. Dogodek je izenačil rezultat na 48-48, v drugem pa je ostalo 7:02.

Knicksi so v drugo četrtino Hawksov zaostali za 11 točk, a so kmalu povedli z 52-50, saj je Knicks Obi Toppin močno udaril.

Potem je Randle naredil trojke na imetju hrbta za hrbtom, da bi povečal prednost Knicksov.

Polčas je končal z 20 točkami pri streljanju 6-od-9 s terena, s čimer je Hawksovih pet točk prednosti prve četrtine zmanjšal na 2 točki.

Randle je celo postavil vozniško postavo, saj je na četrtem mestu ostal 8,4 in vodil tri točke, kar je Knicksom prineslo 122: 119.

Toda kmalu je Bogdan izenačil na 122 točk s strelom za tri točke, s čimer so izsilili podaljške.

Nato je Randle končal tekmo in Knicksom v podaljšku priigral 10 točk zmage nad Atlanta Hawksom.

Tekmo je končal z ogromnimi 40 točkami in 11 skoki double-double, vključno s 6 podajami.

Trae Young je tekmo zapustil s poškodbo

Knicks in Hawks sta bila izenačena v zadnjih sekundah druge četrtine.

Potem pa Kevin Huerter zmanjkalo za obrambo za lažje zakuhavanje s približno petimi sekundami na polčasu, da bi Hawksi dobili vodstvo 69-67.

Ko je Knicks Elfrid Payton zgrešil plovec, je izgubil priložnost, da izenači igro.

Knicksi so se hitro vrnili, ko je RJ Barrett vrgel dunk.

In nato z naslednjo posestjo z gladko postavitvijo znova zadel, da bi v tretji četrtini znižal vodstvo Hawksov na 82-78 z 7:31.

Toda Knicks Nerlens Noel je s komolcem prišel do ust in močno udaril po tleh ter zapustil igro in se odpravil v slačilnico.

Center Knicksa Taj Gibson je utrpel strganje očesa in je igro zapustil že ponoči.

Nato je Atlanta Hawks Trae Young močno padel in v tretji četrtini obračal gleženj na nogo Knicksa Norvela Pelleja z 1:13.

Trae young se je poškodoval

Trae Young se je poškodoval (vir: twitter.com )

Trae Young je v uvodni četrtini dobro začel v tekmi za Hawks in dosegel 16 točk.

In dodal pet podaj med igranjem celotnih 12 minut v četrtini.

Preden se je v tretji četrtini odpravil v slačilnico in z zvitim levim gležnjem zgrešil preostalo tekmo.

Vendar je Atlanta po tretji vseeno vodila z 97-90 z 21 točkami in 17 skoki Clinta Capelle.

Toda kmalu so izgubili prednost, potem ko je Young izstopil.

kje zdaj živi Michael Vick

Hawksi so vsiljevali podaljške, Knicksi pa so prišli do zmage.

Noel se je v igro vrnil z 9:53, ko so Knicksi zaostajali s 101-97. Knicksom se je dobro vrnil. Odbijal se je in vrgel po uličici na podaji Immanuela Quickleyja.

Ko so Knicksi prešli na 15 točk preobrata in s trojko Rose, ki je zaostala za 4:46, v igri še povišali vodstvo 116: 109.

Rose je v noči s klopi padla za 20 točk.

Toda kmalu je Big Man John Collins izenačil igro za Atlanto, ki je pri 118: 118 dosegla trojko, preostali dve minuti pa sta ostali.

Toda Randle je spet prevzel vodstvo, ko je Collinsa postavil v vožnjo in Knicksom dal 122-119.

Sčasoma je Bogdan Bogdanović naredil tri udarce iz kota pred podajo, da bi se izenačil na 122: 122, ko je tekma prišla do OT.

Toda Hawksi niso mogli sprejeti zmage, saj je bil Randle v četrtem strelu neustavljiv.

In tekmo končal s 40 točkami, da je Knicksom zmagal.

Skupno je Julius Randle vodil in z 11 skoki in 6 podajami dosegel 40 točk.

Immanuel Quickley in Derrick Rose sta oba prišla s klopi po 20 točk.

Podobno je Reggie Bullock dosegel 18 točk, RJ Berrett pa 16 točk s 6 skoki.

Po drugi strani je Clint Capela vodil pri Hawksu in dosegel ogromen double-double s 25 točkami in 22 skoki.

koliko naredi jose altuve

Medtem sta tako Trae young kot Bogdan Bogdanović dosegla 20 točk.

Pravzaprav je tudi Trae Young z 14 podajami dosegel dvojno dvojno 20 točk, preden je tekmo zapustil s poškodbo.