Zgodovinski povratek Milwaukee Bucksa v finalni tekmi

Kateri Film Si Ogledati?

Navijači Milwaukee Bucksa se veselijo, ko se Bucks vrne in v finalu lige NBA vodi s 3: 2 pred Phoenix Suns.

Na prvih dveh tekmah finala NBA so se Bucksi zgodovinsko vrnili in zmagali v treh tekmah zapored.

S tretjo zmago Bucks zdaj vodi serijo nad Sunsi.

Bucks je v soboto v Milwaukeeju na tekmi 5 premagal Suns s 123: 119.

Zdaj si lahko navijači Bucksa oddahnejo, saj imajo Bucks zdaj priložnost, da v približno petdesetih letih osvojijo svoj prvi finale lige NBA.

Vse to je mogoče zaradi prizadevanj, ki so jih za zmago vložili njihovi trije začetniki.

koliko denarja je vreden jeff gordon

Nekdanji MVP Giannis Antetokounmpo je vodil Bucks, sledila sta Jrue Holiday in Khris Middleton, ki sta Giannisa podprla za zmago.

Vsi trije začetniki so spustili 20 plus točk. Medtem ko so štirje igralci Bucksa zadeli dvomestno.

Po drugi strani je Devin Booker vodil Suns, dosegel je najvišjo igro in vseh pet začetnikov dvomestno.

Bucks so v prvi četrtini prišli do vodstva Sunsov. Na koncu zmaga nad Sunsi na koncu tekme.

Sunsi vodijo v prvi četrtini.

Jrue Holiday je prišel do prvega strela iz veder in podrl skakalec v daljino.

Sunsi so izenačili igro, nato pa je Crowder na naslednji posesti Sunsov podrl trojko in prevzel vodstvo.

Giannis Antetokounmpo je odgovoril nazaj in streljal s kavljem na drugi strani.

Devin Booker je zapeljal naravnost do platišča in spustil postavitev. Z vedrom so Sunsi povedli za pet točk.

Giannis je nato spustil postavitev pod rob.

Kasneje je Khris Middleton izgubil žogo, Jae Crowder pa je v prehodu padel.

Booker je pri naslednji posesti prišel do skoka in Sunsi so povedli s sedmimi točkami prednosti.

Pat Connaughton je odgovoril nazaj in podrl trojko na podajo Giannisa.

Moštvi sta bili na polovici četrtine 18-14, ko je Booker podrl trojko.

Antetokounmpo je zapeljal do roba in spustil postavitev. Medtem ko je Mikal Bridges prišel do kraje in na drugem koncu našel Bookerja, ki se je sprehodil.

Nato je Giannis prišel do bloka na Mikal Bridges.

Sunsi so v četrtini zaostali za 16 točk, manj kot tri točke.

Connaughton je iz kota podrl trojko, Booker pa je odgovoril s skakalcem na drugi strani.

Torrey Craig je za lokom dodal še eno vedro, v igri pa je imela manj kot minuto.

Zato se je četrtina končala 37-21, ko so Sunsi prevzeli 16 točk prednosti pred Bucksi.

Bucks se vrne v drugi četrtini.

Jrue Holiday je prišel do postavitve in Bucks je zgodaj v četrtini znižal vodstvo na 9 točk.

Chris Paul je podrl trojko in Sunsi vodijo z 10 točkami prednosti.

Jrue je našla Brooka Lopeza na drugem koncu. Bobby Portis je dodal še eno vedro in pri naslednji posesti podrl trojko.

Jrue

Izjemen nastop Jrueja v 2. četrtini. (vir: twitter )

Bucksi so nanizali z 9: 0 in znižali vodstvo na 3 točke z 8:27 v četrtini.

Deandre Ayton je položil postavitev, potem ko je zagrabil žaljiv odboj.

Connaughton je podrl vedro izza loka. Pozneje je Paul prišel do kraje in na drugem koncu našel Johnsona za trojko.

Khris Middleton je podrl trojko, Bucks pa je vodstvo znižal na tri točke.

Chris Paul je odgovoril nazaj in spustil skakalca. Portis je sprožil strel s kavljem in v postopku narisal tudi prekršek.

Bilo je 50-51, manj kot pet minut je ostalo do četrtine.

Middleton je zapeljal do platišča in spustil plovec, Bucks pa je končno prevzel vodstvo.

Cameron Payne je dobil svoj odboj in padel. Sunsi so takoj povedli s 4:35 v četrtini.

P.J Tucker je podrl trojko in Bucks je izenačil igro.

Payne je spustil plovec, vendar so Bucks spet izenačili igro.

Ayton je na podaji Payne padel. Odgovoril je Jrue Holiday, ki je podrl trojko in prevzel vodstvo.

Middleton je našel Antetokounmpo za skakalca, Paul pa je zapeljal naravnost do roba in spustil postavitev, v četrtini pa je ostalo 0,4 sekunde.

Zato se je četrtina končala s 64:61, ko so se Bucks vrnili in povedli za 3 točke.

Bucks prevladujejo v tretji četrtini.

Booker je padel skakalec kot prvi strel v tretji četrtini. Middleton je odgovoril nazaj in na drugem koncu podrl trojko.

Kasneje je Booker spustil skakalca, Middleton pa je odgovoril s skakalcem.

od kod je oscar de la hoya

Ponovno se je oglasil Booker, na drugem koncu pa mu nataknil mostiček.

Jrue Holiday je prišel do kraje in v prehodu spustil trojko.

Bucksi so bili pri Soncih 85-75, ko je Chris Paul padel skakalec.

Med četrtinami je bilo 90-79, preostalo je bilo 4:38, saj je Ayton spustil levičarko.

Giannis je podrl skakalca v daljino, Holiday pa je dodal še enega skakalca. Johnson je zbral še trico z 1:37 v četrtini.

Lopez je na podaji Jrueja zapustil dank in Bucks je vodil z 12 točkami prednosti.

Booker je podrl postavitev in četrtina se je končala 100-90, Bucks pa je vodil z 10 točkami prednosti.

Bucks prevzame vodstvo serije.

Booker je spustil skakalca, Antetokounmpo pa je odgovoril nazaj in podrl dank na Tuckerjevo zgrešeno.

Dve minuti v četrtini je Booker popravil prekršek in podrl postavitev.

Mikal Bridges je dodal še eno vedro in na naslednjo posest spustil trojko.

Chris Paul je podrl trojko, Antetokounmpo pa je na drugem koncu spustil skakalca.

Kasneje je Booker spustil obratno postavitev. Bilo jih je 113-102, ko je Bridges približno na polovici četrtine podrl trojko.

Chris se je odpeljal do platišča in podrl postavitev z Giannisom, ki ga je varoval.

Medtem ko je Middleton podrl skakalca in pri tem tudi narisal prekršek. Chris Paul je odgovoril nazaj in podrl trojko.

Sčasoma so Sunsi zaostali za Bucksom le za pet točk, v četrtini je ostalo 2:28.

Odgovoril je Khris Middleton in podrl trojko. In Bucksi so znova povedli za 8 točk.

Booker je spustil postavitev in dodal trojko na naslednjo posest.

Chris Paul je dodal še eno vedro, spustil postavitev in pripeljal igro na točko, v četrtini pa je ostalo še 20,9 sekunde.

Jrue Holiday je prišel do kraje in na drugem koncu našel Giannisa, ki se je sprehodil.

To je Bucksu prineslo 3 točke prednosti in Middleton je podrl prosti met.

Zato se je četrtina končala 123-119 in Bucks je zmagal.

Točkovanje vrhuncev:

Za zmago je Giannis vodil Bucks, dosegel je 32 točk in zbral 6 skokov skupaj s 6 podajami.

Khris Middleton je znižal 29 točk, 7 skokov in 5 podaj.

Medtem ko je Jrue Holiday imel 27 točk in 13 podaj v dvojni dvojici skupaj s 4 skoki.

Giannis in Jrue Holiday sta konec četrte četrtine dosegla ogromne predstave, ki so Bucksom omogočile zmago nad Sunsi.

Zmagovalni igri Jrueja in Giannisa

Zmagovalni igri Jrueja in Giannisa. (vir: twitter )

Medtem je na klopi Bucksa vodil Pat Connaughton, ki je skupaj s 6 skoki dosegel 14 točk.

Po drugi strani je Devin Booker vodil Suns in dosegel 40 točk igre, 4 skoke in 3 podaje.

Chris Paul je z dvema skokoma dosegel 21 točk in 11 podaj dvojnih dvojčkov.

Medtem ko je Deandre Ayton z asistenco zbral tudi 20 točk in 10 skokov double-double.

Podobno je Mikal Brideges padel za 13 točk in 4 skoke. Medtem ko je Jae Crowder prispeval 10 točk, 5 skokov in 3 podaje.

Poleg tega Bucks postane prva ekipa, ki se je znižala z 0: 2 in zmagala v naslednjih 3 tekmah v finalu NBA od Miami Heat leta 2006.

Prav tako z igro Devina Bookerja s 40 točkami on in Giannis Antetokounmpo postaneta prvi par igralcev v zgodovini lige NBA, ki sta dvakrat v enem finalu lige NBA dvakrat dosegla 40+ točk.