Novice Nba

Los Angeles Clippers zmagajo šesto zaporedno tekmo NBA proti Milwaukee Bucksu

Kateri Film Si Ogledati?

Los Angeles Clippers so za šesto zaporedno zmago premagali Milwaukee Bucks s 129: 105. Marcus Morris je dosegel 25 točk, trije drugi začetniki pa so imeli vsaj 20 točk.

za katero ekipo je igral James James Brown

Kawhi Leonard je imel 23 točk in devet skokov. Luke Kennard je imel 21 točk in Reggie Jackson je imel 20 točk.

Clippers so zadeli 19 trojk, kar je eno manj od njihove sezone. V četrti četrtini so zadeli osem in s 13 točk povišali na 24.

Med odsekom na sredini tekme je Kennard zapored naredil štiri trojke, medtem ko so Bucksi uspeli le dve točki. Kennard je izenačil sezono s petimi trojkami, Jackson pa štiri.

Los Angeles je imel v točkah druge priložnosti prednost 25-6 in je presegel Buckse, 46-32.

Posneli so ga na res visokem posnetku. Samo nisem mislil, da smo zelo dobro varovali, še posebej pozno. Preveč prodiranja, je dejal trener Bucksa Mike Budenholzer. Dobro so opravili vstop v nas. Ustvarili so veliko lepega videza. V obrambi moramo biti boljši.

George je bil prisiljen sedeti zaradi bolečine v desni nogi.

Vse, kar smo delali in razočarali v začetku sezone, lahko vidite, da se združuje, je dejal trener Clippersov Tyronn Lue. Vsako noč imamo obrambno miselnost.

Buckse sta vodila Giannis Antetokounmpo, ki je dosegel 32 točk, medtem ko je zadel 10 od 12 prostih metov, in Jrue Holiday, ki je na prvi tekmi šestih tekem, najdaljšem v drugem polčasu, dosegel 24 točk.

S povprečjem 119,3 točke so bili Bucksi izenačeni prvi v ligi NBA.

Držali smo jih do 105, to je samo velik obrambni napor tam, je dejal Leonard. Več pozornosti namenjamo le podrobnostim. Samo trdo igramo od prve četrtine do četrte četrtine.

Morrisov trojček za začetek četrte četrtine je prednost Clippersov raztegnil na 13 točk. Na koš Antetokounmopa je Milwaukee povečal na 105-98.

kje zdaj živi Peggy Fleming

Po drugi strani je Bucks v tretji četrtini dosegel 19 točk, v drugi pa 17.

Clippers je dobil žaljiv odboj, potem ko je Leonard zgrešil skakalca, Kennard pa je s 3-točkovnim strelom začel svoj osebni niz.

Kawhi je potreboval velik pritisk, ker so mu pošiljali fantje, poskušali ga podvojiti in Luke je stopil, Lue je pojasnil, zakaj je Kennarda začel prvič od začetka februarja.

Clippers so v tretji četrtini naredili šest trojk, od tega štiri zapored, da bi povedli za 12 točk.

Jackson je v drugi vožnji končal s 15 točkami, tremi trojkami in šestimi ravninskimi točkami, da bi Clipperse pripeljal do vodstva v četrti četrtini 96-86.

Ob polčasu so Clippers povišali 57-55.

Bucksi so v prvi četrtini zadeli 68 odstotkov strelov in končali z 18: 3 in povedli z 38: 26.

NASVETI

Bucks: Po igranju v prvih treh tekmah s svojim novim klubom je P. J. Tucker (levi telet) zamudil svojo tretjo tekmo zapored. Bobby Portis (zdravstveni in varnostni protokoli) se nam ni mogel pridružiti na poti.

Clippers: George je v tej sezoni izpustil 12 tekem. Serge Ibaka je zaradi tesnosti spodnjega dela hrbta zgrešil že osmo tekmo zapored. Od pridobitve prejšnjega tedna Rajon Rondo (bolečina v desni adduktorji) še ni igral.