Nogomet

Liverpool 0: 0 Real Madrid: Liverpoolova kampanja v ligi prvakov se je razočarala

Kateri Film Si Ogledati?

Kampanja Liverpoola v ligi prvakov se je razočarala, ko je Real Madrid odprl polfinale proti Chelseaju, ko se je na Anfieldu spopadel Jurgen Klopp.

Real je na Anfield prišel v obrambi s 3: 1 v prvi tekmi. Ko so končno šli skozi grobo zaplato.

Liverpool bi se preklinjal, ker je v prvem polčasu izgubil toliko veličastnih priložnosti.

Mohamed Salah streljal naravnost v Real Thibaut Courtois , vratar, ki je tudi dobro prihranil za James Milner . V prvem polčasu in streljal.

Moral bi zadeti tarčo, ko je bil obtožen tudi Georginio Wijnaldum. Z zlorabo priložnosti za pritisk na stran Zinedina Zidana.

Dobra priložnost Reala je videla, da je Benzema zadel prečko. Medtem ko si je Courtois še vedno prizadeval, da bi po odmoru odbil strel pod kotom Roberta Firmina.

Liverpoolu je zmanjkalo energije in idej, saj se je končal drugi polčas. Real je hkrati ubranil svojo kljubovalnost in trdnost, da si je zagotovil zmago.

In dogovorili so se tudi za srečanje z drugim premierligaškim klubom pri Thomasu Tuchelu iz Chelseaja.

Neodločanje Liverpoola.

Liverpool se je spopadal s težavami, ko je sledil prvi tekmi. A Klopp je vedel, da bi bil prvi cilj obuditi spomine na Anfieldovo vrnitev v Evropo, četudi bi bili pred nabito polnimi hišami in ne praznim stadionom.

In Liverpool je edini kriv, ker je te priložnosti ustvaril v prvem polčasu.

Presenetljivo je bilo, ker je bil povprečni redni Salah kriv za dvojni izostanek. To bi Realu lahko zmotilo živce.

Po ocenah se je zunaj zbralo 400 lokalnih navijačev, ki so poskušali spremeniti status quo. Žal so rezultati ustvarili negativne naslove novic o napadu razvpitega trenerja Real Madrida, zaradi katerega je bil avtobus poškodovan.

Španske oblasti so od nasprotnikov prejele opravičilo. In policija Merseyside je napovedala preiskavo obtožb.

Liverpool

Ekipa Liverpool (Vir: Premier League)

Liverpool je dal vseh 90 minut. Toda odsotnost zasedbe je pojasnila njihove številne nastope na Anfieldu v tej sezoni. Razbilo je upanje na spremembo izenačenja in dokazalo njihovo izpadanje.

Sčasoma se je Real začel počutiti samozavestno in prijetno. Diogo Jota in Thiago Alcantara uvod, ki sta bila razočarana. In ne bi odstranil izenačenja z uradnikov tekem.

Klopp in njegovi igralci morajo zdaj stopiti, da si zagotovijo mesto v četverici Premier League. Da bi zagotovili vrnitev na turnir v naslednji sezoni.

Chelsea ne more podcenjevati Reala.

Zadnje telo Real Madrida pod vodstvom Zinedina Zidana nikakor ni zrela različica. Dejansko so bili v večjem delu te druge tekme četrtfinala Lige prvakov neprevidni in se spotaknili.

Vendar so delo našli na več kot dveh nogah, tako da so doma pokazali njihovo kakovost in nevarnost. Na Anfieldu so bili disciplinirani in organizirani.

Eden Hazard je pokazal spretnosti med predstavitvijo Real Madrida

koliko je zdaj star jasmin plummer

In to je opozorilo, ki bi ga Chelsea moral upoštevati zadnje štiri.

Real ni tak kot predhodnik, a še ni premagal Liverpoola. Liverpool, ki je bil hudo poškodovan, bi moral biti imenovan. Kljub izgubi obrambnih branilcev sta Sergio Ramos in Raphael Varane , bo upal, da se bo vrnil s tekmo proti Chelseaju.

In ko je Liverpool postopoma postajal vedno manj obupan. Do izraza je prišla iznajdljivost Real Streeta, ki je v zadnjih 20 minutah zagotovila nizko in udobno tipko brez kritičnih alarmov.

Chelsea bo dobro poznal razred nekdanjega vratarja Courtoisa, ki je tu odličen. Trajna kakovost Luke Modrića in močne, nepremagljive presenetljive veščine veterana Karima Benzeme.

Thomas Tuchel se nima razloga bati Reala. A ga bodo zelo spoštovali. Zidanovo znamenje je vedno našlo način za osvojitev lige prvakov.

Jazemo v nevihti, pravijo

Menedžer Liverpoola Jurgen Klopp je za BT Sport dejal: Vedno potrebujete ključne trenutke. V Madridu je bilo žalostno. Bili smo dobri, agresivni; imeli smo možnosti. Nismo zadeli, izkušnje Real Madrida pa so igrale enakomerno.

Jurgen Klopp (Vir Wikipedia)

Jurgen Klopp (Vir: Wikipedia)

Vemo, kolikokrat se Mo Salah reši teh stvari z zaprtimi očmi. Ne tukaj. Danes je bilo popolno, vendar smo zunaj.

Ta turnir imamo radi in iz nekega razloga se moramo nanj vrniti. Zdaj se lahko osredotočimo na prvo ligo in se bomo. Sleči moramo nogavice.

Menedžer Real Madrida Zinedine Zidane: Z njim smo se prepirali in vedeli smo, da moramo nocoj trpeti. Toda končno smo dobili tisto, kar smo želeli, kar je bilo skozi. Mislim, da smo dobro obvladali igro in šli skozi nevihto. In na našo predstavo smo lahko ponosni.

Vedeli smo, da bodo štartali hitro, in v prvih 15 minutah so bili odlični, a to je normalno. V četrtfinalu lige prvakov morate vstopiti, in to smo počeli, dokler nismo ušli.