Julius Randle dvojni dvojček za zmago, Russell peti zaporedni trojni dvojček

Kateri Film Si Ogledati?

Zvezdni igralec Newyork Knicksa Julius Randle je spustil dvojni dvojček in zmagal s 111: 96 nad svojo nekdanjo ekipo LA Lakers.

Le dve noči po pihanju Brooklyn Netsa 126-101.

La Lakers je igral z Newyork Knicksom, kjer je Knicks s 15 točkami razlike odpihnil Lakers.

Dobro so igrali brez Lebrona Jamesa in Anthonyja Davisa proti najbolje postavljenim Netsom.

V istem so slabo nastopili proti Newyork Knicksom.

Resnično slabo podajanje, nekaj slabih odločitev in nekaj takega, obrambi morate pripisati zasluge.

A tako dobro, kot smo bili žaljivi pred dvema nočema, smo bili tudi nocoj enako slabi, je dejal trener Lakersov Frank Vogel.

La Lakers je dobro začel, v 1. četrtini je vzel celo dve točki, kmalu pa je začel trepetati.

Knicksi so v drugi četrtini povedli z 29 točkami, Lakersi pa 24 točk.

V tretji četrtini so Knicksi povišali le tri točke. Kmalu New York York Knicks vodi pred Lakersi.

Knicks je vodil dvomestno, ko se je končala tretja četrtina, dosegel je 26 točk, medtem ko je Lakers uspel doseči le 16 točk.

Lakers so v četrti četrtini igrali dobro, a še vedno premalo, da bi premagali primanjkljaj v tretji četrtini.

Na koncu so Knicksi premagali Lakers s 111-96 in si tako zagotovili priložnost za zdaj zaigrati na Play-In turnirju za končnico.

Julius Randle ogromen double-double proti svoji nekdanji ekipi.

Julius Randle je svojo profesionalno kariero v ligi NBA začel kot izbranec LA Lakersov v 1. krogu.

In štiri leta je preživel v sezonah 2014-2018.

Danes je igral za Newyork Knicks in spustil ogromen double-double, da je zagotovil zmago nad svojo nekdanjo ekipo.

Julius Randle dvojni dvojnik proti nekdanji ekipi

Julius Randle dvojni dvojnik proti nekdanji ekipi (vir: twitter.com )

Randle je bil za svojo nekdanjo ekipo preveč, saj je zdrobil njihov obrambni konec in z 10 skoki dosegel 34 točk.

Morali smo prinesti svoj trdi klobuk, '' je dejal Randle. Celo leto smo se zanašali na svojo obrambo.

Samo delamo, kar smo počeli vse leto. So dobra obrambna ekipa. Že od začetka sem bil agresiven.

Pomembno je, da zgodaj v drugi noči hrbta za hrbtom prinesemo energijo in to sem poskušal narediti.

Kasneje so Knicksi večji del četrte četrtine udobno vodili.

Ko je Elfrid Payton dosegel 20 točk, Derrick Rose pa 14 s klopi Knicksov.

13 točk Randleja v prvi četrtini je Knicksom dalo energijo za igranje v drugem večeru povratnih tekem.

Randle je še naprej vodil naboj, ko je New York v drugem polčasu svojo prednost potisnil na dvomestno številko.

Randle ni presenetil, da je igral dobro, kot je dejal, vedno je motiviran, da igra proti Lakersom.

Potem ko so premagali Memphisov petek in Raptorsovo nedeljo, je bila to tretja zaporedna zmaga Knicksov z rekordom 28-27.

Po drugi strani pa močan strel Dennisa Schroderja v odsotnosti LeBrona Jamesa in Anthonyja Davisa Lakersom ni bil dovolj za zmago.

je Mike Tomlin igral nogomet v nogometu

Schroder je znižal 21 točk, 3 skoke in 6 podaj, Markieff Morris pa 17 točk.

podobno Kyle Kuzma padel za 14 točk v vrnitvi iz abscenta zaradi poškodbe.

Za naslednjo igro:

Lakersi se bodo v torek pomerili s Charlotte Hornets, Knicks pa v sredo z New Orleans Pelicansom.

Russell Westbrook peti zaporedni triple-double, da premaga najboljšega prvaka lige Utah Jazz.

Utah Jazz je na igrišče vstopil z nizom 24 zmag doma, ki je igral proti Washington Wizards.

Ko je Russell Westbrook v ponedeljek zvečer padel svoj peti zaporedni triple-double za Wizards, da bi premagal Jazz s 125: 121.

Igra med Jazzom in Wizardsi je bila izredno konkurenčna, saj sta se obe ekipi odpravili ena na drugo.

Beal in Westbrook sta skupaj dosegla prvih devet točk igre Wizards.

Utah je kmalu izenačil in z 9 točkami dosegel poznejšo hitrost, da bi vodil s 15: 9, nato pa so Wizards nasprotovali s 7: 0 in vodili za eno.

Kljub temu sta Beal in Daniel Gafford v uvodni četrtini Wizardsa združila 20 točk.

A Wizards niso mogli upočasniti Mitchella, saj je dosegel 17 točk v prvi četrtini in Jazz potisnil na zgodnjih devet točk prednosti.

Sčasoma je močan napad Washingtona v drugi četrtini zmanjšal vodstvo Jazza.

Ko so dosegli 13 od svojih prvih 15 ciljev na terenu in 16-23 skupno. Beal je v drugi dosegel 13 od 34 točk.

Kmalu so se Wizards z začetka četrtine z devet točk znižali na sedem točk, preostali dve minuti pa sta ostali.

Po vstopu v tretjo četrtino so Wizards v četrtini dosegli dva od prvih devetih golov na terenu.

Gafford je skočil in začel s 13: 3, da bi Washington povišal z 92: 83. Gafford je noč končal s 15 točkami in štirimi skoki v 18 minutah. Wizards so z rezultatom 17: 2 zaključili zgodaj v četrti četrtini.

A Utah se je vrnil, saj je Jazz Wizardsu hitro izbrisal 19 točk prednosti. Beal in Raul Neto sta v zadnjih sekundah zadela prosta meta, da sta zapečatila zmago čarovnikov.

Izguba je zasenčila Mitchellovo veliko noč.

Russell Westbrook padel 25 točk, 14 skokov in 14 podaj za Wizards in njegov peti zaporedni triple-double.

Poleg tega je Russell na lestvici strelcev Wizardsa vodil 34 točk, podobno je Gafford dosegel 15 točk, Bertans pa 10 točk.

Zmaga Wizardov nad prvo nosilcem lige Utah Jazz je zasenčila ogromen zadetek Jazzovca Donovana Mitchella.

Donovan je odlično igral za Utah, Mitchell je imel samo v prvi četrtini 17 točk.

Pokazal je tudi odlične in bleščeče poteze in tekmo končal z 42 točkami skupaj s 3 skoki in 6 podajami.

Tudi Bojan Bogdanović je imel veliko točkovno noč, saj je dosegel 33 točk, prav tako Joe Ingles 18 točk.