Hawksi prevladujejo nad Bucksi brez Trae Young

Kateri Film Si Ogledati?

Milwaukee Bucks in Atlanta Hawks sta se v četrtek zvečer v Atlanti pomerila za 4. tekmo.

Ob vodstvu serije 2-1 pred Hawksom so Bucks načrtovali še eno zmago in bili favoriti navijačev za zmago s Trae Young, ki je bil izključen za Hawks.

kje je šel joe montana na fakulteto

So pa imeli Hawks druge načrte. Prišli so pripravljeni zapolniti praznino zaradi Youngove odsotnosti.

Hawksi so zgodaj prevzeli vodstvo nad Bucksi in jim v celotni tekmi dominirali, preden so jih na koncu premagali.

Po drugi strani pa so Bucksi že v začetku zaostajali za Hawksom, razmere pa so se še poslabšale po poškodbi nekdanjega MVP Giannisa Antetokounmpota v tretji četrtini.

Vodstvo Hawksa z 10 točkami prednosti pred Bucksi v času poškodbe podaljša na 20 točk po poškodbi.

Na koncu so Hawksi premagali Bucks s 110-88 in serijo izenačili na 2-2.

Hawksi so začeli močno in v prvi četrtini prevzeli vodstvo in se v prihodnje niso več ozirali nazaj.

Močan začetek Hawksov v prvi četrtini.

Bogdan Bogdanović je prvo četrtino začel, ko je podrl trojko. Jrue Holiday je odgovoril s postavitvijo na drugi strani.

Kevin Huerter je padel skakalec, Lou Williams pa je dodal še enega skakalca na naslednji posesti.

John-Collinsov drevored Clint Capeli je za namakanje dodal še eno vedro za Hawkse.

Hawks je na začetku tekme vodil z 10-2, kar je vodilo do 8 točk prednosti.

P.J Tucker je podrl trojko, Lou Williams pa ji je odgovoril s trojko.

Giannis Antetokounmpo je našel Brooka Lopeza pod robom, nato pa je Tucker dodal postavitev.

Khris Middleton je prišel do zbledelega skakalca, Bucks pa je znižal vodstvo na štiri točke s 4:11 v četrtini.

Brook Lopez je blokiral Kris Dunn, ki je streljal na rob.

V nadaljevanju je Tucker podrl kot za trojko, Cam Reddish pa je postavil postavitev na drugo stran.

Bobby Portis je na podaji Middletona podrl trojko in izenačil igro na 19-19 z nekaj več kot minuto.

Bryn Forbes je podrl trojko in tekma znova izenačila na 22-22.

Danilo Gallinari je odgovoril takoj nazaj in podrl trojko.

Četrtina se je končala 25-22, ko so Hawksi prevzeli vodstvo.

Hawksi so povedli v drugi četrtini.

Giannis je spustil postavitev in čez minuto v četrtini popravil napako.

Bogdan Bogdanović je našel Onyeka Okongwuja pod robom, da bi ga namočil. Okongwu je potegnil prekršek in podrl postavitev na naslednji posesti.

Holiday je na drugi strani podrl trojko. Huerter je odgovoril v zameno.

Bogdanović je spustil trojko in Hawksi so na polovici četrtine dosegli 11 točk prednosti.

Middletonovo ulico proti Giannisu za namočeno vodstvo je znižalo na 9 točk.

Ob naslednji posesti je dodal še fadeaway skakalca.

Lou Williams je odgovoril z bledim skakalcem na drugi strani, nato pa je Huerter dodal skakalca.

Lou Williams vodi Jastrebe

Lou Williams vodi Hawks (vir: poročilo bleacher )

Capela je na podajo Bogdanovića spustila skakalca in Hawksi so povedli 13 točk.

Četrtina se je končala z 51-38, Hawksi pa so povedli s 13 točkami prednosti.

Hawks je v tretji četrtini po poškodbi Giannisa zdrobil Buckse.

Bogdanović je začel četrtino, podrejal je trojko, Holiday pa je odgovoril takoj, ko je podrl trojko.

Giannis je blokiral Clinta Capelo na robu in prišel z vedrom, na drugem koncu pa spustil mokro.

Brook Lopez je na naslednjem posestvu Bucksov podrl trojko.

Huerter je zrušil skakajočega skakalca, Williams pa je odgovoril s trojko. Giannis je spustil skakajočega skakalca.

Kasneje je Capela spustila postavitev in Giannis se je poškodoval, ko je blokiral Capelo.

Nato se je Giannis s pomočjo brata Thanasisa Antetokounmpoa odpravil do omarice.

Giannisu je po poškodbi pomagal brat

Giannisu je po poškodbi pomagal brat (vir: Yahoo.com )

Konec četrtine so Bucksi napovedali, da je Giannis izključen za igro.

Hawks je bil v času poškodbe pri vodstvu 62-52.

Nato je Jrue Holiday zapeljal naravnost do platišča in spustil skakalca.

Bogdanović je podrl trojko in Hawks je z manj kot petimi minutami v četrtini povedel 15 točk prednosti.

Huerter je dodal skakalca na naslednjem posestvu Hawksa.

Bogdanović je podrl še trojko in Hawks je vodil s 15: 0.

Gallinari je spustil postavitev in Hawks je z manj kot dvema minutama v četrtini povedel za 22 točk.

Middleton je spustil skakalca, Reddish pa je odgovoril s trojko.

Tako se je četrtina končala z 87:62, ko so Hawksi prevzeli 25 točk prednosti.

Hawksi so prevladovali nad Bucksi, da so zmagali v igri.

Jrue Holiday je prišel do fadeaway skakalca in Lopez je dodal še enega skakalca na naslednji posesti.

Bryn Forbes je podrl trojko, Bucks pa je tri minute v četrtini vodstvo znižal na 16 točk.

Bogdanović je zapeljal na rob in spustil vzvratno postavitev, Huerter pa je sprožil kavelj.

koliko je stara Peyton Manning?

Pozneje je Capela skočil izza hrbtne plošče, Lopez pa ga je branil na polovici četrtine.

Pat Connaughton je potegnil prekršek in izpustil skakača z eno roko, Collins pa je odgovoril s skakalcem.

Reddish je prišel z vedrom izza črte za tri točke.

Huerter je podrl trojko in Hawksi so povedli za 24 točk.

Skylar Mays je na naslednji posesti spustil postavitev in skakalca.

Kot rezultat so Hawksi v manj kot minuti igre zaostali za 25 točk prednosti.

Četrtina se je končala z 110-88, Hawksi pa so z 22 točkami prednosti pred Bucksi izenačili serijo 2-2.

Igralci Hawksa so se okrepili.

Kljub temu, da je Trae Young v igri 4 zaradi modrice na kosti po zvijanju gležnja v igri 3 izključen, so Hawksi skozi igro prevladovali nad Bucksi.

Vse to se je zgodilo z drugimi igralci Hawksa, ki so stopili namesto Trae Young.

Začenši od Louja Williamsa, ki ga je zamenjal v začetni postavi za igro.

Williams je vodil Hawks, dosegel je 21 točk, 5 skokov in 8 podaj.

Po Williamsu je Bogdan Bogdanović z 3 skoki in 5 podajami dosegel 20 točk.

V karieri je postavil še 6 trojk in 4 ukradene žoge.

Kevin Huerter je znižal 15 točk, 6 skokov in 7 podaj. Podobno je Clint Capela prispeval 15 točk in 7 skokov.

Po drugi strani je Cam Reddish vodil klop Hawksov in dosegel 12 točk, 5 skokov in 2 podaji.

Medtem ko je Danilo Gallinari padel 10 točk in 2 skoka.

Na drugi strani je Jrue Holiday vodil vse strelce za Milwaukee z 19 točkami, 5 skoki in 9 podajami.

Khris Middleton je znižal 16 točk, 8 skokov in 5 podaj.

Giannis Antetokounmpo je prišel do 14 točk, 8 skokov in 3 podaje, kljub temu da je na začetku tretje četrtine odšel s poškodbo.

S serijo izenačenih rezultatov 2: 2 se Bucks in Hawks v četrtek ponovno srečata na tekmi 5 v Milwaukeeju.