Tenis

Odprto prvenstvo Francije 2021: Đoković se je v polfinalu povezal

Kateri Film Si Ogledati?

Prvi nogometaš sveta Novak Đoković se je v polfinalu odprtega prvenstva Francije poigral z Rafaelom Nadalom in na tekmi premagal Italijana Mattea Berrettinija.

Vendar je bilo to ustavljeno, da bi navijači odšli pred 23. uro. policijsko uro v Parizu, Francija.

Srbski Đoković je dobil prva dva niza. Eden od njih je bil na poti do zmage pred 5000 navijači. Dovoljeno si je ogledati celonočno sejo.

Berrettini je v tretjem nizu dobil tie-break. S prisilnim odhodom, ki so ga pozdravili glasni zvoki.

Ko so se igralci vrnili, je zmagal s 6-3 6-2 6-7 (5-7) 7-5.

Zadnja faza tekme je potekala v srhljivi tišini. Tako kot prejšnje nočne tekme na turnirju. Po tekmi, ki se je sprva odvijala pred bujno množico.

koliko je star kay adams gmfb

Vendar je to tišino prelomilo Đokovićevo manično praznovanje, ko je osvojil tretjo tekmo.

S široko razprtimi očmi in pestmi udarjajo po prsih. Številka ena na svetu, Đoković je navdušil nad tem, kako je prišlo na igrišče.

Zmaga zagotavlja, da bo Đoković obnovil trajno rivalstvo z Nadalom.

Njegov cilj je rekordno razširiti 14. naslov na Roland Garrosu.Poleg tega se bosta srečala 58. v svoji slavni karierni zgodovini.

Zmagovalec se bo pomeril z Grkom petega nosilca Stefanos Tsitsipas . Ali pa nemški šesti nosilec Aleksander Zverev v nedeljski zadnji tekmi.

35 -letni Nadal še vedno velja za favorita za osvojitev pokala. Kar bi bilo zanj končno 21. zmaga na Grand Slam.

In to ga prvič odmakne od Rogerja Federerja v smislu večine moških smeri.

34 -letni Đoković in dva zadaj Rafael Nadal in Roger Federer . Potem ko je februarja na OP Avstralije osvojil svoj 18. naslov Grand Slam.

Zakaj morajo oboževalci oditi?

Tako kot je bilo v sredo na popoldanski tekmi Nadala. Na Chatrierju je bilo vznemirljivo razpoloženje. Ko se je Đoković srečal Berrettini na prvem nočnem zasedanju Roland Garrosa, ki je imel dostop do navijačev.

Prejšnje tekme so potekale pod reflektorji, ki so se vse odigrale za zaprtimi vrati. Zaradi 21. ure. policijsko uro, ki so jo uvedle francoske omejitve koronavirusa.

Pravila so v sredo omilili. Z dovoljenjem več oboževalcem - do 5000. Za gledanje na Chatrierju, kot je bilo prej dovoljeno ves čas turnirja.

French Open 2021 omejuje občinstvo (Vir: Forbes)

Vendar je nedolgo zatem Berrettini v četrtem nizu spet zagotovil konkurenco Đokoviću.

Pametno je bilo narejeno. Igralci so zapustili igrišče, ko so bili gledalci izločeni. Spoznati na novo podaljšano 23. uro. policijsko uro.

Ni me motilo, da zapustim sodišče. Ker se mi je zdelo, da potrebujem malo odmora in ponastavitev, je dejal Đoković.

Žalostno za vse, tudi igralce, navijače. In občinstvo, da imajo policijsko uro. Vendar smo to vedeli že pred tekmo.

Postavljala so se vprašanja o razlogih, zakaj se je francoska teniška zveza odločila, da bo tekmo začela.

Pred 20. uro po lokalnem času (19:00 BST) je prišlo do skoraj dveh ur premora. Po zaključku zmage v prvem krogu nad Diegom Schwartzmanom.

Očitno bi rad vedel razlog. Z igro so začeli šele v zadnjem času. Nekdanji Britanec številka ena, Annabel Croft , je dejal.

To ni primerno. To je čudna stvar. To je ravno nasprotje vzdušja igranja. Predvsem Berrettini, da se hrani z energijo množice.

Đoković za sabo postavlja zamudo.

Najprej je vladalo praskavo vzdušje prvaka leta 2016. In po prvem krogu je poskušal slediti Nadalu. S tem, ko je še enkrat uveljavil svojo prevlado proti mlajšemu nasprotniku.

25 -letni Berrettini ni igral od prejšnje sobote. Kot privzeto je švicarski 20-kratni veliki prvak Roger Federer odstopil, da bi zaščitil poškodbo kolena. In poskušal je hitro začeti, da bi vznemiril Đokovića.

Đokoviću v četrtem krogu tekme sledita dva niza proti drugemu Italijanu Lorenzu Musettiju. Poleg tega je tik pred tem, ko je najstnik odstopil, tik preden se je boril za vodstvo v petem nizu.

Đoković je devetkratni rekorder odprtega prvenstva Avstralije

Berrettini je izkoristil prelomnici v prvih dveh servisnih igrah Đokovića. Potem pa, potem ko jih je Srb odgnal.

In potem je zlomil za vodstvo 3-1. Po tem je bilo malo možnosti za ponovitev nastopa.

Đoković je na poti do vodstva 5-2 rešil še eno prelomno točko.

Đoković je v uvodu ubranil še eno prelomno točko na poti do vodstva 5-2. Ampak, spet, da igra pravilno in učinkovito, kot da bi ga olajšali v prednosti dveh nizov.

Tretji niz je bil precej tesnejši. Ker sta oba igralca na servisu ostala relativno brez težav. Pariška množica je zabavo dodajala z ustvarjanjem mehiških valov. In skandirati ime Italijana.

Vzdušje je opisal kot Davisov pokal.Bilo je veliko zaskrbljenih oboževalcev. Vsaka je ena točka, kričati, kričati. Z električno atmosfero, je rekel.

Res sem zelo vesel dejstva. Da sem imel priložnost doživeti igro. Pred množico v celonočni seji.

Po boju proti prelomni točki, zaradi katere bi Đoković ostal na tekmi. Toda Berrettinijev stoicizem je bil nagrajen z neodločenim izidom. Kar bi odločalo, ali bo igra končana pred 23. uro. policijsko uro.

Italijan ni

Italijan ni bil videti, kot da bi zlomil Đokovićev servis (Vir: Times of India)

Italijan ni bil videti, kot da bi zlomil Đokovićev servis. Vsekakor pa je zagotovljeno, da bo četrti niz. S pomočjo dveh vrst neznačilnih napak Srba v mrežo. In kot je imel, par servisnih točk na tekmi.

Konec niza ob 22.30. je napovedal napovedovalca stadiona o bližajoči se policijski uri.

To je povzročilo glasen vzpon oboževalcev.

To je povzročilo glasen vzpon navijačev in navijačev. Čeprav se jih je malo zdelo v naglici, da bi odšli.

Nekdo, ki si jih niti ni želel, je bil Berrettini. Če se je hranil s podporo množice, mu je pomagal preprečiti nazadovanje.

In potem, ko je izgubil na servisu, kar se je izkazalo za zadnjo tekmo na tekmi. Rekel je, da je škoda, da so morali oditi.

To je nekaj, kar mi ni všeč. Zdelo se mi je kot popoln trenutek. Igral sem dobro, je dodal Italijan.

To je bilo nekaj najboljšega, kar si lahko zamislim, in to samo za mojo teniško igro. Moral pa sem ga imeti.

Pravzaprav mislim, da si niti ne morem pomagati. Pravkar sem se vrnil na igrišče in sploh se ne počutim tako dobro.