Nogomet

Euro 2020: Wales 1-1 Švica

Kateri Film Si Ogledati?

Wales se je na uvodni tekmi evra 2020 pomeril s Švico, saj je Kieffer Moore opozoril na vrnitev v ekipo s pomembnim ravnotežjem.

Njegov prvi začetek v samo devetih tekmah pod vodstvom začasnega direktorja Robert Page , napadalec Cardiff Cityja. Bil je blizu, da je Wales že zgodaj vodil. Kdaj Yann Sommer močno prepričal svojo glavo.

Švica je od takrat naprej prevzela nadzor nad igro. In po zlorabi številnih priložnosti. Na koncu so dosegli gol, ko so bili veličastni Breel Embolus prišel v kot xherdan Shaqiri .

Od lenega začetka je Wales počasi napredoval. Toda 15 minut prej Joe Morrell Najpomembnejši križ je našel Moorea.

Njegova sijoča ​​glava v spodnjem kotu in poslal majhen. Toda velika torba valižanskih navijačev v divji Baku.

Tisti navijači so takrat mislili, da jim je srce zlomljeno deset minut kasneje. Ko švicarski nadomestek Mario Gravanovič dosegel takoj po odmoru. Toda njegov namen za preverjanjem VAR ni smel biti v ofsajdu.

Švica je še naprej pritiskala na podaljšek za zmagoviti gol. Toda zavrnila jih je vrsta finega ohranjanja iz Danny Ward .

Povečanje švicarskega pritiska v preteklosti bi z enakostjo zvenilo kot veliko olajšanje za Wales. Na naslednji tekmi proti Turčiji v sredo v Bakuju.

Potem ko je Italija na uvodni tekmi Italije s 3: 0 razbila Turčijo. Druga tekma Walesa v Bakuju bi lahko močno vplivala na upanje, da bodo prišli do izločilne faze.

Rdeči zid v Bakuju, nekaj opek kratko.

Wales že 58 let čaka na sonce na Euro 2016.

Ker od svetovnega pokala leta 1958 ni bil odsoten v glavnem finalu. In pokazal je impresivno vrnitev v polfinale.

ki je poročen z bryant gumbel

Poletje je za vedno spremenilo nogomet v Walesu. In s preostalimi osmimi člani te ekipe. Izjava o tem pri ustvarjanju njihove zgodovine.

To je bilo v Franciji povsem drugačno. Hkrati je pred petimi leti na Stade de Bordeaux strmoglavilo 24.000 valižanskih navijačev.

Navijači so v Bakuju pohvalili Wales (Vir: Ace Sports)

Epidemija v Bakuju je pomenila, da se je Rdeči zid gibal le na stotine.

Slišali so se na majhnem olimpijskem stadionu v Bakuju. Kar je bilo videti kot sosedova jama, saj domačini niso izpolnili svoje naloge.

sinovi howie long v nfl

Page se je spomnil Mooreja, ko se je vrnil na 4-2-3-1. Po razočaranem vodstvu zunaj okvirov, na splošno 3-4-3 pri gradnji.

Odločitev je skoraj takoj prizadela globo Daniela Jamesa, ki jo je našel Morey. Z ohlapno vezano glavo nad prečko je švicarski vratar Sommer.

To je bilo podobno kot prvi polčas Walesa, ki je dobro organiziran. In igrali so samozavestni nasprotniki.

Gareth Bale in Aaron Ramsey sta bila manj vpletena. V nasprotju s tem se je obramba trudila ujeti Embolo.

A na koncu se je Wales zaostril. In Ben Davies in Ramsey sta se približala kratkemu kotu, ki je pripeljal do rahlega padca Morrella do Moreyja. Njegova glava mu je odpuščala izbiro.

Moštvo Švice je treba pričakovati velika pričakovanja.

Švica je delovala pod krinko, da je zlata generacija. Posledično je več članov ekipe zmagalo na svetovnem pokalu 2009 do 17 let.

In končali na vrhu evropskega prvenstva do 21 let. Vključno z vezistom Arsenala Granitom Xhako in vezistom Liverpoola Shaqirijem.

A medtem ko si zasluži zmago na sedmih od zadnjih osmih. Žal pa se Švica kot gostiteljica Eura 2008 ni uspela uvrstiti v drugi krog.

Ekipa Švice je prevzela velika pričakovanja (Vir: Super Sport)

Ekipa Švice je prevzela velika pričakovanja (Vir: SuperSport)

Imeli so kar malo sreče, da niso bili v vodstvu do polčasa. In Ferovovic je bil zgrešen, zlasti s svojim strelom.

Toda stavkovni partner Embolo je bil v boljši formi in izkrivljal. In obračanje Walesovih zagovornikov Chrisa Mephama in Joeja Rodona.

Igralec Pacyja Borussia Monchengladbach je v obeh primerih na začetku drugega polčasa olajšal.

Preden je Ward videl, kako je njegov strel rešil in v kotu rezultata stopil noter.

Embolo je skoraj dodal trenutek po zarezi z leve strani. Toda najbolj boleča med švicarskimi blizu miss je bila nato zaprta. Najprej z Gavranovičevim golom, ki je bil zavrnjen. In potem je Ward nekaj strelov ubranil.