Draymond Green proti Sacramento Kingsu in GSW ne zmaga

Kateri Film Si Ogledati?

Golden State Warriors ni uspel zmagati proti Sacramento Kings v četrtek zvečer v Golden 1 Center brez vsestranskih branilcev Draymonda Greena in Stephena Curryja.

Green se je počutil slabo, zato je bil zaradi nerazkrite bolezni odsoten.

Draymond ni prišel streljati, je dejal glavni trener Steve Kerr. Preprosto se ne počuti dobro.

Draymond sedi proti Sacramentu

Draymond sedi proti Sacramentu (vir: nba.com )

Warriors na igrišče stopi brez svojega zvezdniškega branilca Draymonda Greena.

In tudi brez zvezdniškega ofenzivca Stephena Curryja nocoj proti kraljem.

Manjkajoči stražar Stephen Curry in napadalec Draymond Green sta Warriors izgubila s 141: 119 proti Sacramento Kings.

Močan prekršek GSW, a slaba obramba

Golden State je bil že brez čuvaja Stephena Curryja, ki je z modrico repne kosti izpustil četrto zaporedno tekmo.

Prav tako so Warriorsi prišli na sodišče tudi brez Draymonda Greena.

kaj se je zgodilo s christine na ameriškem ninja bojevniku

Warriors so močno napadli kralje, vendar jim primanjkuje obrambne igre. Sacramento je v vsaki četrtini dosegel vsaj 34 točk.

Na žalost je Warriorsju uspelo streljati 51,1% v celoti in 53,1% iz dosega 3 točk.

GSW proti Sacramento Kings

GSW proti Sacramento Kings (vir: youtube.com )

Andrew Wiggins je z 26 točkami korakal po Golden Stateu, Kelly Oubre mlajši pa je padel za 19 točk.

Novinec Nico Mannion je uspel doseči 19 točk, drugoletni čuvaj Jordan Poole pa je zbral 17 točk.

Toda Warriorsi niso mogli ustaviti branilca kraljev De'Aarona Foxa, ki je v karieri dosegel 44 točk.

Pri streljanju 16 za 22 je s sedmimi podajami streljal 44 točk. In novinec Tyrese Haliburton je pri streljanju 7 za 11 dosegel 21 točk.

Z igrišča je zadel od vsepovsod ne glede na to, kdo ga je varoval.

Fox je bil velika ovira za bojevnikovo ekipo in mu ni mogel preprečiti zadetka.

Golden State se je kot branilec vrtel skozi Wigginsa, Oubreja in začetnika, Nico Manniona.

Toda nihče ni mogel ustaviti Foxa pri izdelavi košare. Njegova hitrost, ko je prišel do koša ali stopil nazaj za odprto trojko, mu je ustvarila več možnosti za zadetek.

Od

De'Aaron Fox postavlja nove točke kariere (vir: sactownroyalty.com )

Za Foxa nismo imeli odgovora, bil je izjemen, je dejal glavni trener Steve Kerr.

Prišel je kamor koli je hotel, podrti 3s je prišel do črte prekrška. Razočarajoča obrambna noč za nas.

Dodal Oubre: Imeli so več moči kot mi, igrali so z malo več tempa. Fox je trenutno očitno na solzah.

Je najhitrejši točkovni čuvaj v ligi, zato je težko to ustaviti, ko celotno tekmo igramo za petami.

Bojevniki so v obrambnem delu pogrešali Greenja.

Brez Greena je bil obrambni konec Warriorsja očitno nered. Dovolili so nasprotnemu koncu, da je s terena streljal približno 60%.

Bojevniki so pogrešali agresivno obrambno in igralno sposobnost zelenih. To je bilo jasno, kako so kralji streljali.

Greenova igralska sposobnost je bila za Warriorsje v Curryjevi odsotnosti še pomembnejša. A tudi on zaradi bolezni ni bil na voljo.

Na 38 tekmah v tej sezoni Green v povprečju dosega 6,1 točke, 8,4 podaje in 6,6 skoka.

Če je prišlo do morebitne zamenjave, je bil to napadalec Juan Toscano-Anderson, ki je v začetni enajsterici zapolnil Green in še naprej igra, da bi bil osrednji del rotacije.

Končal je s 15 točkami pri streljanju 6 za 6 (vključno z izvedbo vseh treh njegovih trojk), šestimi skoki, štirimi podajami in dvema ukradenima v 26 minutah.

zakaj je harold reynolds zapustil espn

Brez Greena, čeprav so bojevniki vodili v prvi četrtini, a so kmalu izgubili prednost v preostalih treh četrtinah.

Na koncu so z 22 točkami izgubili z agresivnim Sacramento Kingsi.

Kljub porazu so Warriorsi še vedno na 10. mestu in se lahko prebijejo na turnir.

Tudi trener bojevnika Steve Kerr verjame, da lahko ekipa izvleče ta del.

Glede na rok trgovanja v preteklosti se veselijo, da bodo kar najbolje izkoristili zadnjih 27 iger.

Vedno je olajšanje, ko trgovinski rok mine samo zato, ker je težko za vse fante. Tako se lahko vsaj naselijo, je dejal Kerr.

Odložiti moramo glavo in se vrniti na delo. Jutri nas čaka še ena tekma (proti Hawksom) in resnično verjamem, da bo ta ekipa pobegnila.

Tudi po zasedenem trgovinskem roku so Sacramento Kings prišli pripravljeni na igro v četrtek proti Warriorsom.

Impresivno so premagali Warriorsje s 141: 119 z De'Aaronom Foxom v karieri.

Fox je v karieri dosegel 44 točk, kjer je v prvem polčasu dosegel 25 točk ob učinkovitem strelu s terena 16-22.

Fox ni bil edini, ki je imel impresivno noč. Štirje igralci Sacramenta so noč zaključili z dvomestnimi številkami, dva pa sta dosegla več kot 20 točk.

Eden izmed njih je Tyrese Haliburton, ki je v 34 minutah dosegel 21 točk. Podobno je Richaun Holmes v 32 minutah dosegel 25 točk, 11 skokov in 1 podajo.

Kralji so bili agresivni tako v ofenzivnem kot v obrambnem koncu in so držali bojevnike na nogah.

V svoji zmagi proti Warriors so se odlično odrezali.

Po zmagi nad Warriorsjem v četrtek so kralji le tri tekme pred igro.

Trudijo se po najboljših močeh, da igrajo in na 10. mestu dosežejo več zmag na turnirju za vstop.