Evropokal

Danska 1-2 Belgija: igralci in navijači podpirajo Eriksena v 10. minuti

Kateri Film Si Ogledati?

Kevin de Bruyne je Belgijo pozval, naj se odbije proti Danski, ki si je zagotovila mesto v zadnjih 16 finalih Eura 2020, ko se navijači in igralci poklonijo danskemu vezistu Christianu Eriksenu, ki je okreval po srčnem napadu.

Eriksen je v bolnišnici po omedlevanju na igrišču na stadionu Parken na sobotni tekmi s Finsko.

Ogromen poklon je bil danski talismanski številki 10 pred in med tekmo. Tekma se je ustavila v 10. minuti, ko igralci, uradniki in navijači za minuto aplavzirajo.

To je prišlo pozneje Yussuf Poulsen dal gostom sanje, da začnejo minuto in 39 sekund v dvoboju, vstopil je po napaki v belgijski obrambi.

De Bruyne je bil izključen v začetku drugega polčasa, vezist Manchester Cityja pa je spremenil igro.

Sodeloval je na tekmi in prejel podajo Romelu Lukaku pred iskanjem Thorn Hazard streljati domov. Nato vozil zmagovalca 20 minut pred dobro potezo Lukakuja.

Martin Braithwaite prišel blizu izenačenja za Dansko pozno. Toda njegov udarec z glavo je bil viden na vrhu prečke.

Poleg tega zmaga pomeni, da je Belgija na vrhu skupine B s šestimi točkami na dveh tekmah, Danska pa z nič točkami.

Danska se je na stadion Parken prvič vrnila po Eriksenovem propadu.

Danska se je prvič vrnila na stadion Parken, odkar je Eriksenov tragični incident propadel na igrišču čez vikend.

Poleg tega sta oba sklopa navijačev svojo podporo igralcu izkazala s sporočili na pasicah na tribunah.

kaj pomeni tj watt

Hkrati je bil zaključek danske himne sprejet z ogromnim hrumenjem.

In to je bilo preseženo komaj dve minuti kasneje, ko je Danska po napaki v belgijski obrambi povedla.

Danska se je na stadion Parken prvič vrnila po Eriksenu

Danska se je prvič vrnila na stadion Parken po propadu Eriksena (Vir: Nation World News)

Jason Denayer 'Slabo območje je napadel Pierre-Emile Hojbjerg , ki je Poulsena in danskega napadalca hitro našel izenačenega doma.

Belgija, ki je na prvi tekmi razbila Rusijo s 3: 0, ni mogla nadaljevati, saj se je zdelo, da jih je incident prevzel.

Toda uvod Brudea na začetku drugega polčasa je vse to spremenil, saj je zagotovil odlično kameo predstavo.

Vezist si je pred kratkim opomogel zaradi zlomljenega nosu in očesne duplje. Toda njegova vrnitev in nastop s klopi bosta Belgijcem zagotovo naravni zagon v rundah za izločanje.

Igralci in navijači iz Danske in Belgije so podpirali Christiana Eriksena med minutnimi aplavzi po tekmi moštva na evropskem prvenstvu.

je cheyenne gozdovi, povezani s tigrovimi gozdovi

Sodnik Bjorn Kuipers je tekmo ustavil v 10. minuti, potem ko je Yussuf Poulsen Danski dal priložnost za vodstvo.

Eriksen okreva po srčnem napadu na istem stadionu, ko je Danska v soboto v Kopenhagnu odprla Finsko.

Kevin de Bruyne je spodbudil Belgijo, naj se vrne nazaj.

Kevin de Bruyne je spodbudil Belgijo, naj se v zadnjih 16-ih odbije in ubrani svoje mesto.

Kar me je razočaralo, je bil rezultat. Od te igre nisem pričakoval veliko. A pravzaprav ne morem izraziti, kako ponosen sem na to ekipo, je dejal danski trener Kasper Hjulmand.

Vemo pa, da bo očitno nekaj tednov zate, Christian, zelo težko. Ampak tu smo za vas. Držali se bomo in premagali bomo Ruse. Na tej dirki še nismo končali.

Kevin de Bruyne je spodbudil Belgijo, naj se vrne nazaj

Kevin de Bruyne je spodbudil Belgijo, naj se vrne nazaj (Vir: The Independent)

Pred štirimi dnevi so skoraj izgubili enega najboljših prijateljev med prvo tekmo na Euro 2020. In nadaljujejo in igrajo takšno igro, kar je neverjetno.

Navijači so se zbrali v velikem številu pred začetkom tekme. In mnogi so nosili Eriksenovo majico, medtem ko so lokalne stavbe na okna visele transparente v podporo.

Na igrišču je bilo pred tekmo v majici Eriksena razkrito veliko platno. In privrženci obeh držav so razstavili transparente z napisom Za kristjana in Belgija te ljubi kristjan.

Nikoli ne boste ostali sami, so igrali tik preden so igralci prišli na stadion. In tam je bila močna pesem danske državne himne.

Vezist Thomas Delaney je dejal: Vsi smo sprejeli dejstvo, da je res težko, da smo spet tukaj. in zapojte himno.

Poulsen je dve minuti kasneje zadel za Dansko. Kar je privedlo do čustvenega negodovanja igralcev, ki so prišli do svojih navijačev prek stika.

Belgija je obvladovala polovico Danske, ko je bila tekma v 10. minuti ustavljena, da je omogočil čas za aplavz.

Nekdanja angleška reprezentantka Karen Carney je povedala, da je pred tekmo imela naježo kožo.

Vsi so bili čustveni. Prepričan sem, da gleda in je vesel. To je združilo vse.

Poleg tega je komentator Conor McNamara dodal: Aplavz je bil tako izliv ljubezni in podpore. Ljubezen, ki jo je pokazal nogometni svet, in kako zelo jo cenijo, lahko vsi vidijo.

privrženci obeh držav so razstavili transparente z besedami, kot da te Belgija ljubi kristjan (Vir: Ultimated Viral News)

Več članov belgijske ekipe je z Eriksenom igralo na klubski ravni, vključno s soigralcem Romelujem Lukakujem iz milanskega Interja.

Lukaku, ki je dosegel dva zadetka, ko je Belgija v soboto premagala Rusijo s 3: 0. Za enim od svojih ciljev je s kamero na terenu objavil sporočilo podpore Eriksenu.

Eriksen je med njegovim sedemletnim mandatom v Tottenhamu igral tudi za branilca Jana Vertonghena in Tobyja Alderweirelda.

kaj je pravo ime jeffa hardysa

V torek je Eriksen dejal, da se v danih okoliščinah dobro počuti, nato pa na bolniški postelji objavil fotografijo s palcem navzgor.

Danski kapetan Simon Kjaer, ki igra za Milan, je pred tekmo poslal izjavo, da bo ekipa igrala za Christiana. In zdaj mu bo vgrajen stroj za zagon srca.