Bucks končno prevzame zmago nad Netsi

Kateri Film Si Ogledati?

Milwaukee Bucks in Brooklyn Nets sta se v četrtek zvečer pomerila za 3. tekmo.

Po izgubi obeh tekem 1. in 2. tekme so Milwaukeejevi dolarji v 3. igri končno premagali Netse s 86:83 in znižali vodstvo Nets na 2-1.

Khris Middleton in Giannis Antetokounmpo skupaj za 60 plus točk, da bi Bucksi dobili prepotrebno zmago.

Medtem ko so Netsi igrali brez Jamesa Hardena, Kevina Duranta in Kyrie Irving pa so v izgubljenem naporu skupaj dobili petdeset plus točk.

Bucksi so začeli močno, v prvi četrtini vodili dvomestno prednost pred Netsi. Toda Netsi so se hitro vrnili v drugi četrtini.

V drugem polčasu so Bucks na koncu prišli do zmage.

Bucks je nadzoroval prvo četrtino.

Kevin Durant je blokiran Khris Middleton na začetku prve četrtine. Middleton je prišel do prvega vedra v igri in spustil skakalca srednjega razreda.

Nato je Giannis Antetokounmpo zapeljal naravnost do roba in spustil zakuhavanje.

Prišel je do še enega zakuhavanja, ki je v prvi četrtini vodil do 9: 0, preostalih 8:25.

Bruce Brown Jr je na podaji Kevina Duranta končno prišel do vedra za Netse.

Kot je ugotovil Antetokounmpo, je bilo v četrtini 9-22 in 2:44 Khris Middleton za trojko, ki je vodstvo podaljšala na 16 točk.

Middleton je prišel do nove trojke in Antetokoumpo je spustil postavitev, nato pa so Nets spustili vedro.

In prva četrtina se je končala s 30. in 11., Bucks je prevzel vodstvo.

Netsi so v drugi četrtini znižali prednost.

Po padcu za 19 točk v prvi četrtini so Netsi morali najti svoj ritem, da bi imeli priložnost za zmago v igri.

Netsi so hitro začeli drugo četrtino, pri čemer je Kyrie Irving nekaj sekund v četrtino spustil hrbet za hrbet.

Počasi so Nets od tam začeli dobivati ​​zagon, saj so v četrtini zapeljali 15-2 s 7:43, za briljantnim streljanjem Brucea, KD in Kyrie.

Za Bucksi so zaostajali le 31-35 in zaostajali le za štiri točke, v igri pa so ostale še manj kot štiri minute.

Vrnitev v igro po dvoštevilčnem padcu prej.

Netsi so še naprej kosili prednost. Irving je podrl skakalni mostiček in vodstvo prerezalo na dve točki.

Četrtina se je končala z 42-45, Bucks pa je v tretji četrtini povedel le tri točke.

Obe ekipi se bosta v tretji četrtini podali ena na drugo.

Netsi še vedno zaostajajo za Bucksi, ko Middleton vstopi v postavo in Durant odgovori s skakalcem.

Šli so sem in tja in zabijali vedra in Buckse s petimi točkami prednosti.

Irving je spustil trojko, Giannis pa je na drugi strani prišel do postavitve.

devon toews, povezani z jonathan toews

Durant je podrl trojko in vodstvo Bucksa presegel na točko približno na polovici četrtine.

Brook Lopez je Joeja Harrisa blokiral, mu preprečil, da bi dobil vedro in prevzel vodstvo za Netse.

Giannis je spustil skakalca in znova podaljšal vodstvo.

Durant je nato podrl trojko in izenačil na 57-57, v tretji četrtini pa 4:49.

Toda Lopez je takoj odgovoril s trojko.

V nadaljevanju so bili 63-64, v četrtini je ostala le dobra minuta.

Lopez in Thanasis Antetokounmpo sta v zadnjih sekundah četrtine blokirala vsako napredovanje Netsa.

S tem se je končala tretja četrtina 65-67, ko so Bucks po zadnjem sekundnem vrvežu povedli za dve točki.

Bucksi končno odnesejo zmago.

Irving je zgodaj v četrti četrtini prišel do trojke in vodstvo znižal na točko.

Bilo je 70-71, ko je Giannis podrl trojko in s 4 točkami prednosti vodil še manj kot 10 minut.

Durant je takoj odgovoril s preobratovalnim skakalcem.

Middleton je izgubil žogo, Bruce Brown pa je v prehodu spustil zavoj, da bi znova izenačil igro pri 74-74.

Giannis je podrl skakalca, Lopez pa je Irvinga blokiral na robu.

Ponovno so izenačili na 76-76, v igri pa je ostalo še 5:16.

Ker nobena ekipa ni zadela, sta obe ekipi izenačili do preostalih 2:45 v igri.

Nato je Middleton zadel skakalca srednjega razreda in povedel za dve točki.

Durant je takoj odgovoril s skakalcem.

Ves spet izenačen, dvoboj se je začel tako, da je Middleton spustil skakalca, Durant pa je odgovoril s skakalcem in nato s trojko.

S trojko so Netsi končno povedli.

Bilo je 83-82, ostalo je 24,7 sekunde, ko je Jrue Holiday vstopil, spustil postavitev in z 11,4 sekunde zaostanka prevzel vodstvo za Netse.

Po tem je prišlo do velikega vrveža, Brown je zapeljal naravnost do platišča, vendar ni uspel podreti postavitve, Bucks pa je potegnil prekršek in zmagal črto prostih metov.

Bucksi so končno prišli do prepotrebne zmage in premagali Netse z 83:86.

Zdaj imajo v nedeljo na sejmu 4 priložnost, da serijo izenačijo.

Giannis in Middleton sta vodila Buckse.

V ofenzivi so bili vsi Giannis in Middleton, saj je vsak od njih za zmago Bucksov padel po 30 plus točk.

Khris Middleton vodil Bucks, dosegel je 35 točk in dosegel kar 15 skokov double-double skupaj z podajo.

Medtem ko je Giannis Antetokounmpo prišel do 33 točk in 14 skokov double-double skupaj z 2 podajama.

Na koncu je zmaga zmaga, je dejal Antetokounmpo. Vseeno je, ali boste zmagali s 30. Ni pomembno, ali boste zmagali z enim. Lahko se vrnete domov in proslavite `W.`

Nocoj sta združila 79% točk Bucksa, kar je najvišja vrednost med dvojicami v zgodovini končnice NBA.

kako visok je oscar de la hoya

Jrue Holiday je znižal 9 točk, 4 skoke in 5 podaj, vključno s postavitvijo v zadnjih nekaj sekundah tekme, ki je Buckse vodila v vodstvo.

Zdelo se mi je, da so morda mislili, da bom poklical timeout, je dejal Holiday. Mislim, da sem v glavi razmišljal, ali bi morda moral zagnati uro. Toda Brucea Browna sem videl enega na enega, zato sem se premaknil. Bil je dober in na koncu sem se postavil.

Obramba Milwaukeeja je zelo pomagala v igri.

Brook Lopez, ki je dosegel le tri točke, je v času obrambe z 11 skoki in šestimi velikimi blokadami močno vplival na obrambo.

V zadnjih sekundah igre je njihova obramba pomagala zapečatiti igro.

Mislim, da je del tega igranje obupa, poznavanje situacije, vedenje, kaj nam ta igra pomeni in kaj pomeni biti doma, je dejal Holiday. In potem je drugi del predstave, ki smo jo imeli na prvih dveh tekmah, kar kaže, da to ni vrsta obrambe, ki jo igramo. To je bilo res izven značaja.

Kevin Durant, Kyrie Irving in Bruce Brown Jr za Netse.

Netsi so zaradi poškodb igrali z zvezdnikom Jamesom Hardenom in Jeffom Greenom.

James se je poškodoval v uvodni minuti 1. tekme, medtem ko je Jeff izključil vse tekme prvega kroga končnice proti Boston Celticsu.

Kot rezultat, je vse ležalo v rokah Kevina in Kyrie.

Oba sta se po prvi četrtini dobro odrezala, skupaj za 55 točk za Netse.

V prvi četrtini so Netsi zaostali za le 19 točk, toda Kevin in Kyrie sta s pomočjo Brucea Browna uspela zmanjšati prednost pred polčasom in se celo vrniti v zadnjo minuto tekme.

A na koncu ni bilo dovolj, da se Bucks zadrži.

Kevin je vodil Netse, zbral je 30 točk in 11 skokov dvojno-dvojno skupaj s 5 podajami.

Nismo streljali po odseku, je dejal Durant. Mislim, da smo tam izkoristili nekaj priložnosti.

Medtem ko je Kyrie padla za 22 točk, 5 skokov in podajo.

'To je dobra staromodna tekma končnice, je dejal Irving.

Medtem je Bruce Brown prispeval 16 točk in 11 skokov dvojno-dvojno skupaj s 3 podajami v izgubljenem naporu.