Bucks je v 2. igri prevladoval nad Hawksom

Atlanta Hawks in Milwaukee Bucks sta se v petek zvečer v Milwaukeeju pomerila za 2. tekmo finala vzhodne konference.

Bucks je na igrišče stopil, da je preobrnil izid iz igre 1, in to so naredili prevladujoče.

Po drugi strani Hawksom ni uspelo še enkrat zmagati Bucksov.

Bucksi so prevladovali nad Hawksom, na koncu so jih premagali s 125: 91 in serijo izenačili z 1: 1.

Giannis Antetokounmpo je Buckse vodil do prevladujoče zmage nad Hawksom. Za zmago je prejel ogromno pomoči Jrueja Holidaya in Khrisa Middletona.

Po drugi strani pa je Trae Young vodil Hawks, sledila sta mu Danilo Gallinari in John Collins.

Vsi igralci obeh ekip v postavi so igrali na tekmi 2. Skoraj vse točke.

Bucks so v celotni tekmi prevladovali nad Hawksom in na koncu zmagali s 30 točkami razlike razlike.

Močan začetek Bucksov v prvi četrtini.

Giannis Antetokounmpo je spustil postavitev in streljal v prvo vedro igre.

Trae Young je prišel do mostička za prvo vedro Hawksov.

Giannis je hitro odšel na drugo stran in spustil postavitev, nato pa je Middleton podrl trojko.

Bucksi so na polovici četrtine imeli sedem točk prednosti, ko je Kevin Huerter podrl trojko.

V nadaljevanju je Young dodal še eno dolgo dvojko in Hawks je vodstvo znižal v dveh točkah.

s katerim je poročen Stephen Smith

Brook Lopez je odgovoril s trojko, Holiday pa je zapustil dank v naslednjo posest.

Huerter je streljal s skakalca, a mu ni uspelo, nato pa je Collins prišel do zakuhavanja Huerterjeve zgreške.

Bryn Forbes je podrl trojko, Bucks pa je vodil z 10 točkami prednosti.

Nato so bili 26-18 z 2:02 v četrtini, ko je Gallinari padel.

Podrl je tudi trojko in Hawks je znižal vodstvo znotraj tri točke.

Četrtina se je končala z 34: 28, Bucks pa je v drugo četrtino vodil s šestimi točkami prednosti.

Bucks je v drugi četrtini prevladoval nad Hawksom.

Giannis je prekinil Huerterja in odpeljal naravnost na drugo stran, da bi postavil kot prvo vedro druge četrtine.

Bogdan Bogdanović je zapeljal naravnost do vedra in spustil plovec.

Pat Connaughton je hitro odgovoril s trojko, Giannis pa je dodal še eno vedro in spustil plovec.

Bogdan je podrl trojko, Forbes pa je odgovoril s skakalcem.

V nadaljevanju je Bobby Portis na zaostanku podaje Clinta Capele prišel do ukradbe in naredil vedro.

Huerter je na drugi strani podrl trojko. Giannis je odgovoril s postavitvijo.

Young je kmalu odgovoril s trojko.

Giannis je dal dolgo podajo na Holiday za postavitev. Lopez je dodal še eno vedro in spustil tolkel na podajo Middletona.

Young se je pripeljal do roba po vedro, a ga je Lopez blokiral na robu.

Potem je Middleton prišel do kraje in v prehodu spustil obratno postavitev.

Imeli so 60-40 let, ko je Holiday izgubil postavitev podaje PJ Tuckerja. Prav tako je na naslednji posesti prišel do trojke in zakuhavanja.

Collins je končno prišel do skakalca in prekinil niz Bucksa z 20: 0 v manj kot dveh minutah igre do četrtine.

Young je podrl trojko, Hawks pa je Buckse zaostal za 29 točk.

Počitnice so skupaj z obratno postavitvijo potegnile napako, četrtina pa se je končala 77-45, Bucks pa je z 35 točkami prednosti vodil na polovici.

Bucks je v tretji četrtini še naprej zatrl Hawkse.

Hawks je zaostajal za Bucksi za 35 točk, ko je vstopil v tretjo četrtino.

Young je spustil postavitev za začetek tretje četrtine, Giannis pa je z bledim skokom odgovoril na drugi strani.

Holiday je podrl trojko, Giannis pa je dodal še eno postavitev.

Capela je nato odgovorila s strelom s kavljem, Collings pa je dodal še enega in podrl trojko.

Bogdanović je podrl trojko.

s katerim je poročen Randy Orton

Giannis je na podajo Tuckerja spustil postavitev nad Capelo, Middleton pa dodal trojko.

Giannis

Giannisovo vedro nad Capelo (vir: sportskeeda.com )

Bilo je 94-59, ko je Middleton padel skakajočega skakalca na podaji Holiday.

Forbes je podrl trojko in Bucks je vodil za štirideset točk, v četrtini pa je ostalo 2:03.

Gallinari se je domislil skakalca. Connaughton je podrl trojko in četrtina se je končala s 103-63.

Bucksi odnesejo zmago.

Jordan Nowra je spustil postavitev na začetku tretje četrtine, Cam Reddish pa je odgovoril in spustil skakalca na drugi strani.

Mama Diadkite je spustila skakalko, Cam Reddish pa je odgovoril s trojko.

Nathan Knight je strašno padel, potem ko je blokiral Elijaha Bryanta.

Jeff Teague je prišel z vedrom in Reddish je spustil postavitev na drugo stran.

Thanasis Antetokounmpo se je domislil, da je klop dvignil klop in njegovega mlajšega brata Giannisa.

Kris Dunn je na drugi strani podrl poskočni strel.

Kasneje je Skylar Mays prišel do kraje in v prehodu spustil dunk.

Bilo je 87-122, ko je Tony Snell še približno minuto zapustil postavitev za igro.

Medtem ko je Elijah Bryant pripravil postavitev na drugi strani.

Četrtina se je končala 125-91, ko so Bucksi zmagali in izenačili serijo.

Giannis je vodil Bucks.

Bucks je prevladoval nad Hawksom za briljantnim nastopom nekdanjega MVP Giannisa Antetokounmpota.

Antetokounmpo je vodil postavo Bucksa, dosegel je 25 točk in zbral 6 skokov skupaj s 6 podajami.

Poleg tega je vse navdušil s svojim premikanjem mimo Salomonovega hriba in prejel priznanja soigralcev.

Nikoli nisem videl te poteze, je dejal Milwaukeejev Khris Middleton. To je peklenska poteza. To mora biti top 10 vseh časov.

Precej pomoči je prejel tudi od soigralcev.

Bucks je prevladoval nad Hawksom (vir: twitter.com )

Začenši z Jruejem počitnicami, je moštvo vodil za Giannisom, dosegel je 22 točk, 2 skoka in 7 podaj.

Varoval je tudi ključnega starterja Hawksov, Traeja Younga, ki ga je omejil v 2 od 8 s šestimi izgubljenimi žogami.

Sledi Brook Lopez, ki je padel za 16 točk.

Khris Middleton je prispeval 15 točk in pobral 7 skokov skupaj z 8 podajami.

Zaradi njihove prevladujoče predstave in velikega vodstva pred Hawksom je vsa klop dobila priložnost za igro.

In skoraj vsi so dosegli vedra v času igranja.

Noč nizkih točk Hawksov.

2. igra ni bila najboljša za Hawkse, saj so se borili na obeh straneh.

V obrambnem delu so težko zadrževali Buckse in se trudili, da bi prešli obrambo Bucksa.

Posledično nobeden od igralcev Hawksa ni dosegel več kot 15 točk.

koliko otrok ima Steve Harvey

Trae Young je padel za 15 točk, kar je bilo najvišje med igralci Hawksa. Pograbil je 2 skoka skupaj s 3 podajami.

Edini začetnik, ki je zadel v dvomestnih številkah, je John Collins. Spustil je 11 točk in zajel 8 skokov.

Na drugi strani je klop Hawksov vodil Danilo Gallinari, ki je dosegel 12 točk in 2 skoka.

Medtem ko je Cam Reddish prišel s klopi 11 točk in 1 skok.

Tako ekipa, Hawks kot Bucks, se bosta proti tekmi 3 pomerila v nedeljo zvečer v Atlanti.