Igralci

Brittany Bowe Bio: fant, olimpijske igre in neto vrednost

Kateri Film Si Ogledati?

Brittany Bowe, rojena kot Brittany Starr Bowe, je ameriška drsalka in nekdanja drsalka. Na svetovnem prvenstvu v hitrem drsanju je v roki zbrala osem zlatih, eno srebrno in dve bronasti medalji.

Brittany je leta 2007 prav tako osvojila zlato medaljo z vlaka Vseameriške igre .

valeri vladimirovich "val" bure

Leta 2015 je Brittany v 5000-metrski štafeti na svetovnem prvenstvu v hitrem rolanju v treh štafetah prinesla tri zlate medalje. Poleg tega je leta 2015 tudi zmagala na svetovnem prvenstvu v sprintu.

Poleg drsanja je bila tudi košarkarka. Bowe je igral košarko za Florida Atlantic University kot točkovni stražar.

Brittany Bowe

Brittany Bowe, prvakinja ameriškega drsalca v hitrosti

Vadba ne naredi popolnega, popolna naredi popolnega

Veliko več je informacij o njeni poklicni karieri, dosežkih, zaslužku, družini in osebnem življenju.

Narodnost Bela
Izobraževanje Katoliška gimnazija Trinity, diplomant Florida Atlantic University

Zgodnje življenje Brittany Bowe

Drsalka v rolerju in nekdanja košarkarica Brittany se je rodila 24. februarja 1988. Njen kraj rojstva je bila Ocala na Floridi.

Bowe je ameriške narodnosti in pripada beli narodnosti. Podobno je njeno nebesno znamenje Ribe.

Oglejte si to objavo na Instagramu

Objava, ki jo deli B R I T T A N Y B O W E (@brittanybowe)

Ko govorimo o svojih starših, je hči Michaela Boweja in Deborah Bowe. Brittany ima tudi sestro po imenu Brooke Bowe.

Tudi Brittany je srednjo šolo končala na katoliški gimnaziji Trinity. Tam je na Florida Atlantic University diplomirala iz sociologije in družboslovja.

Rolanje na hitro

Od svojega otroštva se Bowe zelo zanima za šport. Pri osmih letih je mladi Bowe treniral rolanje.

V hipu se je izkazala na vedno višjih ravneh. In sčasoma sodeloval na svetovnem prvenstvu od 2002 do 2008.

Na prvenstvih je Brittany zajela 32 medalj, vključno z 11 s starejših prvenstev. Pohvalno!

Vstanite kot košarkar

Veteranka Brittany Bowe ni omejena samo na rolanje ali hitrostno drsanje. Na presenečenje mnogih je bila tudi ugledna košarkarica.

Po tekmovanju na svetovnem prvenstvu leta 2008 (hitrostno drsanje) se je Bowe osredotočil na košarkarske igre. V študentskih letih je služila kot točkovna straža za Florida Atlantic Bowls.

Preberi to: Arthur Mariano Bio: Starši, narodnost in neto vrednost >>

Brittany Bowe Potovanje proti hitrostnemu drsanju

Po končani fakulteti je Brittany zapustila košarkarsko kariero. Pridobivanje navdiha pri drsalcih Chad Hedrick in Heather Richardson , se je udeležila zimskih olimpijskih iger 2010.

Brittanyina predanost in ljubezen sta jo uvrstila med ugledna imena drsalnega sveta. Zelo kmalu je okusila sad uspeha.

20. januarja 2013 je mlada Bowe prinesla prve stopničke v svetovnem pokalu ISU v hitrem drsanju.

Prav tako je dosegla tretje mesto na obeh dirkah na 1000 metrov od postaje svetovnega pokala v Calgaryju v Alberti v Kanadi.

Brittany je nato le tri tedne kasneje uspelo osvojiti prvo zlato medaljo svetovnega pokala na 1000 metrov. Dogodek je potekal na postajališču svetovnega pokala v nemškem Erfurtu.

Vse vključeno je zasedla drugo mesto v svetovnem pokalu na 1000 metrov, takoj za Heather Richardson.

Brittany Bowe Career Journey 2013 naprej ...

Marca 2013 je Brittany osvojila prvo medaljo s svetovnega prvenstva (bronasta). V tem svetovnem pokalu je nastopila izjemno dobro.

Da ne omenjam, bila je tik za ruskim drsalcem Olga Fatkulina in nizozemski drsalec na vseh vrstah Ireen Wust .

Istega leta je Bowe na postajališču svetovnega pokala v Salt Lake Cityju postavil nov svetovni rekord 1000 metrov s časom 1: 12,58.

Tu lahko vidite, kako je Brittany podrla 1500 m svetovni rekord:

Kljub vsem dosežkom so se zimske olimpijske igre 2014 izkazale za veliko razočaranje. Bretanja je bila postavljena na 13. mesto v 500 metrih, 8. v 1000 metrov in 14. mesto v 1500 metrih.

Vendar je Bowe naslednje leto zahteval vso slavo z zlatimi medaljami na 1000 in 1500 metrov.

Poleg tega je v 500 metrov pospravila tudi Silver. Predvsem pa je postala tudi zmagovalka svetovnega prvenstva v sprintu 2015.

Med svetovnim pokalom 2014-15 je Bowe zasedel štiri mesta na stopničkah, tri srebrne in eno bronasto, za skupno 5. mesto v svetovnem pokalu na 500 metrov.

Nagrade in dosežki

• Svetovno prvenstvo v enojni razdalji 2020 1000 m, 8. mesto; 500m 13. mesto; 1500m 14.
  • Svetovno prvenstvo v sprintu 2020
  • Svetovno prvenstvo v enojni razdalji - 2019
  • Svetovno prvenstvo v sprintu 2019 (skupni bron)

Brittany Bowe | Starost, višina in tetovaža

Trenutno je zvezda 'Speed ​​Star' v ZDA stara 33 let. Bowe stoji na višini 5 čevljev 7 palcev, kar je približno 1,70 m.

Poleg tega Bowe tehta 66 kg. Kot športnica lahko stavite, da ima napeto telo.

Poleg tega ima Brittany tetovažo na desni strani trebuha.

Brittany Bowe Tattoo

Brittany Bowe's Tattoo

Barva las je rjava, medtem ko je tudi barva las rjava. Meritve njenega telesa lahko povzamemo kot 37-25-39.

Poleg tega ni na voljo nobenih informacij o njeni velikosti čevljev in velikostih oblek.

Brittany Bowe | Punca ali mož?

Brittany Bowe ni poročena deklica. Toda to ne pomeni, da je Bowe po naključju samski.

Svetovni prvak se pravzaprav hodi s svojim dekletom Manon Kaminga. Da, Bowe je lezbijka in je na to ponosen.

Kdo je Manon Kamminga? Kako sta se spoznala?

Rojen kot Manon Marriet Kamminga, Manon Kamminga je tudi hitrostna drsalka, maratonka iz Nizozemske. Je uspešna rolerica.

Tudi Bowejev partner je bil del dirk Renault Ladiesteam Marathon. Poleg tega je igrala tudi za nizozemsko drsalno ekipo Liga.

Z rolanjem je začela leta 2010. Do zdaj je Manon osvojila več medalj in prvenstev.

Brittany Bowe in njeno dekle

Brittany Bowe in njeno dekle Manon Kaminga

Trenutno sta Brittany in Kamminga v srečni zvezi. Pogosto jih opazimo skupaj na zabavah, gostilnah in plažah.

Kdaj in kako pa sta se spoznala, je za njene oboževalce še vedno skrivnost. Toda nekateri ugibajo, da bi se oba lahko srečala med enim od prvenstev. A še nič ni potrjeno.

Všeč vam bo to: Mary Lou Retton Biografija: olimpijske igre, zlata medalja, neto vrednost in otroci >>

Kdo je sestra Brittany Bowe?

Brittany Bowe je zelo blizu svoji družini. Še posebej njena sestra Brooke Bowe, ki je Instagram senzacija, profesionalna plesalka in koreografinja.

Poleg tega ima tudi YouTube kanal z imenom Spoznajte inštruktorja: Brooke Bowe . Na svojem kanalu uči o plesu in koreografiji.

Hobiji in osebni interesi Brittany Bowe

Nedvomno je Brittany Bowe ena najpomembnejših drsalk. Znano je tudi, da so ji enako pomembni družina in sestre.

Poleg poklicnega življenja in družine jo močno zanimajo tudi druge stvari. Rada potuje in rada potuje v več krajev.

Prav tako je Bowe tudi navdušen ljubitelj košarke. Je navijačica Los Angeles Lakersov.

Poleg tega je velika oboževalka pokojnega ameriškega košarkarja Kobe Bryant.

Speed ​​Star Bowe | Neto vrednost in sponzorji

Brez dvoma je Brittany Bowe močno vplivala na svojo profesionalno drsalno kariero. S tem se ukvarja že več kot desetletje.

Zato je povsem jasno; s svojim zaslužkom je ohranila popolno ravnovesje. Kakšen je potem njen dohodek?

Običajno lahko v ZDA profesionalni drsalec, kot je ona, zasluži več kot 70.000 dolarjev na leto.

Če se udeležite državnih in mednarodnih tekmovanj, se lahko zberejo od 150.000 do 200.000 USD, vključno z nagradami, ki zmagajo na tekmah.

V resnici je Brittany prvakinja in je sodelovala na več svetovnih prvenstvih in celo na zimskih olimpijskih igrah. Zato lahko domnevamo, da se njen letni dohodek giblje med 150.000 in 200.000 USD.

In ima približno 3-5 milijonov dolarjev približno