Nogomet

Brazilija je premagala Peru in se uvrstila v finale Copa America

Kateri Film Si Ogledati?

Številni brazilski igralci niso želeli sodelovati na Copa America, potem ko se je Selecao v ponedeljek z zmago nad Perujem z 1: 0 uvrstil v finale. Namesto tega so nekateri igralci dejali, da upajo, da bodo svoje tekmece videli v soboto na stadionu Maracana.

V finalu želim videti Argentino, Neymar je dejal po tekmi na stadionu Nilton Santos v Riu de Janeiru. Tudi jaz jih navijam v naslednji tekmi, ker imam tam veliko prijateljev. Toda v finalu bo zmagala Brazilija. Argentina in Kolumbija se bosta v torek pomerila v polfinalu.

kam je šel Danny Green na fakulteto

Neymar je naredil razliko na robu stadiona Nilton Santos v Riu de Janeiru. Poleg tega je bil edini gol v 34. minuti. Potem ko je umaknil branilca Alexander Callens na levem robu škatle. In pomagala Lucas Paquetá , ki je žogo preprosto potisnil v mrežo.

Perujski vratar Pedro Gallese je bil eden ključnih igralcev v igri kljub temu, da je bila njegova stran izločena. V 18. minuti je s kratkega dosega izvedel dva močna obramba. Enega Neymarja, drugega pa Richarlison , kar bi Braziliji omogočilo hiter napredek.

Brazilija je dala vtis, da bi lahko dosegla gol, če bi se želela pomeriti s Perujem. Ekipa Selecao, ki jih je v skupinskem delu turnirja premagala s 4: 0.

Brazilija je dala vtis, da bi lahko dosegla gol, če bi se želela soočiti s Perujem (Vir: AP News)

Toda drugi polčas je bil zelo drugačen Gianluca Lapadula prisilil Edersona, da je v 49. minuti po prvem polčasu rešil ključni gol. Brazilec ima še vedno priložnosti, a je še naprej zapravljal protinapade.

Brazilija išče svoj 10. naslov.

Brazilija išče svoj 10. naslov na južnoameriškem turnirju v svojem devetem finalu v zadnjih 14 izdajah turnirja. Igra se je preselila v Brazilijo, potem ko sta se Argentina in Kolumbija zaradi težav s COVID-19 umaknili iz gostovanja.

Danes smo sedeli, vsi so nam pomagali, to je tisto, kar potrebujemo za osvojitev naslovov, je dejal vezist Casemiro. Pred turnirjem je bil eden izmed igralcev, ki so začeli kritizirati organizacijo, ker je poslala Copa America v Brazilijo.

Poleg tega ima Brazilija zaskrbljujoče podatke o COVID-19. In kriza v njeni nogometni zvezi, ki je povzročila suspenz predsednika Rogeria Cabocloja po primeru spolnega nadlegovanja. Caboclo zanika kršitve.

koliko otrok ima kurt warner

Pred dvema letoma je Brazilija osvojila naslov brez poškodb na strani Neymarja, saj je s 3: 1 premagala Peru. Prihodnjo soboto na finalni tekmi Copa America, ki bo zaradi epidemije COVID-19 odigrana pred navijači. Takšna igra bo velik izziv tudi za igralce.