Andrew je presegel Stephena, ko je GSW omamil vrh Sunsov

Kateri Film Si Ogledati?

Noči po tem, ko so premagali 1. nosilko ekipe Utah Jazz, so Golden State Warriors znova omamili NBA in danes v Chase Center premagali 2. nosilko Phoenix Suns 122-116.

Stephen Curry Pozno trojka proti Utah Jazzu je Warriorsjem prinesla zmago 119: 116.

Z zmago nad Utahom so Warriorsi uvrstili mesto na play-in turnirju NBA.

Zdaj je Warriors z zmago nad Sunsi ohranil pol igre pred Memphis Grizzliesom, ki je na zahodni konferenci stal na 8. mestu.

Skupaj z najboljšim igralcem GSW, Stephen Curry drugi igralci so prav tako zablesteli s svojimi neverjetnimi igrami.

Strelski strelec GSW Andrew Wiggins je ugnal najboljšega igralca in zvezdnika GSW Stephen Curry in vodil semafor.

Podobno je Draymond Green padel triple-double, Jordan Poole pa neverjetne igre in drugi igralci.

Nocoj so Warriorsi tudi nocoj pokazali svoje skupinske napore, da bi premagali Suns.

To je že tretje srečanje v tej sezoni s Sonci, ki so že prej premagali Warriors.

Toda tretjič boljši skupinski napor Warriorsja pomaga premagati Suns.

Phoenix Suns je v prvi četrtini vodil.

Kent Bazemore iz ekipe GSW je četrtino odprl za tri točke iz kota, s čimer je Warriors dobil prvo vodstvo noči.

Obe ekipi sta po odigrani minuti in pol v prvi četrtini izenačili s 5: 5.

Curry je spustil postavitev, ki je Warriorsom zagotovila prednost. Sonci so za Warriorsom zaostali za kar štiri točke.

A kmalu je Phoenix v četrtini s 15-14 pri vodstvu ene točke zaostajal s 6:57.

Draymond Green je znižal trojko, s čimer je Warriors spet vodil.

Kent Bazemore je nato takoj zatem postavil postavitev in podaljšal vodstvo bojevnikov nazaj na štiri točke.

Chris Paul in Devin Booker z zadnjima vedema za Suns sta na polovici tekme povedla iz ekipe Warriors.

Green's lob Andrewu Wigginsu in Wigginsu, ki je zakukal, je vodstvo vrnil Warriorsjem.

Toda Sonce se je prebila skozi obrambo Warriorsov in s 27:45 zaostala v četrtini z 2:45.

Skakalec Chris Paul iz notranjosti loka je Sunsom prinesel 6 točk prednosti. Jae Crowder je v naslednji posesti naredil trojko, ki je Warriorse prisilil, da so si vzeli timeout.

Sunsi so v minuti tekme zaostali za enajst točk prednosti.

Warriors je padel za 13 točk 36-23, ko je ura kazala 58,6 sekunde.

Nato je Wiggins končno dosegel koš za Warriors. Toda Devin Booker je odgovoril desno.

In Steph je zadel takoj po tem, ko je vodstvo znižal na 11 točk, Wiggins pa je streljal izza loka, da bi vodstvo znižal na 8 točk, vse v zadnjih nekaj sekundah pa je ostalo do konca četrtine.

V drugo četrtino so vstopili 29-38 z vodstvom Sunsov.

Sunsi so ohranili vodstvo v drugem.

Warriors je zaostajal za Sunsi s 13 točkami 45-32, približno tri minute v drugi četrtini.

Nato je Jordan Poole izenačil prekršek, ko je zadel koš, vendar so Suns odgovorili na desni bek in ohranili prednost.

Jordan je dosegel še en koš in znižal vodstvo na deset točk. In Jevon Carter je odgovoril s trojko.

Stephen na drugi strani zadene trojko za Warriors. Crowder odgovori s svojim trem kazalcem.

Šli so naprej in nazaj in zadeli, saj so Sunsi še vedno vodili pri 57-44, v četrtini pa so ostali 4:31 sekunde.

Znižanje 16 točk je Baze more popravil, ko je po kraji Bookerju zapeljal do koša.

Warriorsi so tekli s 6: 2 in pripeljali igro na 10 točk, ko je Juan Toscano-Anderson ubranil Devina Bookerja pred zadetkom za Suns.

In močne žaljive igre Warriorsjev.

koliko zasluži John Madden na madden nogometu

Konec četrtine so Warriorsi še vedno zaostajali za 10 točk, vendar je Wigginsova postavitev tik ob zvočnem zvoku znižala vodstvo na 8 točk in četrtino končala.

Četrtina se je končala 66-58, Sunsi so bili v vodstvu.

Sonca še naprej prevladujejo nad Warriorsi.

Kljub odličnim igram ekipe Warriors so še vedno zaostajali za Sunsi na polovici tekme.

To se je nadaljevalo v tretji četrtini, ko je Chris Paul odprl tretjo s skokom srednjega razreda.

Steph je zadel trojko takoj po Pavlovem skakalcu nad njim.

Šli so sem ter tja in zabijali vedra, da bi med seboj ohranili vrzel.

Warriorsi so pokazali odlično timsko delo, da bi skrajšali zaostanek, in v približno štirih minutah igre ostali z 10 točk na 82-78.

Toda Booker je izkoristil vsako priložnost, da je Suns vodil.

Podobno je Steph prav tako izkoristil vsako priložnost in skupaj z vedri narisal prekrške, da bi Warriorsi ostali v igri.

Poole in Booker sta v zadnji minuti četrtine prikazala dvoboj za tri točke.

In četrtina se je 98-92 končala s Sunsi v vodstvu znova.

Warriors so se vrnili, da bi premagali Suns.

Že od začetka četrtega so bili Warriors vsi odpuščeni.

Ko so četrtino začeli s serijo 6: 2, pripeljejo igro na dve točki.

Vendar so še vedno zaostajali za Sonci, saj je Craig zadel trojko, ki je nato povišala vodstvo na pet točk.

Wiggins, ki je pred tem pokazal odlične igre, je nadaljeval enako tudi v četrtem, ko je zgrešil prekršek in spuščal koš, da je takoj odgovoril Sunsom.

Vsi so bili izenačeni s 103: 103, preostalih 7:06 v četrtini.

Paul je nato zadel skakalca srednjega razreda in prevzel vodstvo za Suns. Steph je prav tako odgovoril s skokom, da je spet izenačil igro.

Booker je zadel trojko v naslednji posesti Sonca in Wiggins je namočil zeleno podajo za odgovor.

Takole so šli sem in tja, spuščali vedra, branili so se še zadnje tri minute ure.

Trije kazal Andrewa Wigginsa je izenačil igro. In Paul s tremi kazalci desnega hrbta je Sunsa vrnil v vodstvo.

Juan je zadel tri točke, da bi odgovoril, Paul je izenačil igro, Poole pa še tri točke, da bi Warriors prevzel vodstvo.

Wiggins je nato zadel skakalca in podaljšal prednost na pet točk za Warriors.

Toda Sunsi so odgovorili takoj, ko je Crawford zadel trojko.

Steph je streljal z levičarjem, da je premagal uro strelcev in znova podaljšal vodstvo.

Warriorsi so se v enem trenutku znižali za 16 točk in se vrnili s 116: 120, v igri pa je ostalo še 42,7 sekunde.

In na koncu končal tekmo 122-116 s 6 točkami prednosti.

Warriors timsko delo za zmago

Warriors v zadnjih mesecih prikazuje predstave, ki jih od njih v začetku sezone niso pričakovali.

Dubs zmagali nad No.1 Jazzom (vir: twitter )

To je vsekakor karakterna zmaga, je dejal napadalec Warriorsjev Draymond Green. Veliko pove o rasti te ekipe. Pred nekaj meseci bi to igro verjetno izgubili do 40. To je velika rast.

Toda zadnja tekma in nocojšnja tekma sta še bolj presenečeni, saj sta premagali 1. nosilca Utah Jazz in 2. mesto Phoenix Suns.

kam je šel charles barkley na fakulteto

To so storili nazaj.

Vse to se je zgodilo, ko so vsi v moštvu Warriors izenačili svojo igro.

In moštvo se je okrepilo, ko so Curryja druge ekipe dobro branile.

Tam smo samo visli, je dejal trener Warriorsov Steve Kerr. V prvem polčasu so imeli do 16 let in očitno so odlično delali na Stephu ( Stephen Curry ) in tam smo viseli in še naprej premikali žogo in si zaupali, fantje pa so stopili in sprožili velike strele in velike igre po odseku.

Nocoj so vsi zablesteli s svojimi igrami in jim tako omogočili četrto zaporedno zmago.

Warriorsi so zmagali, ko je Andrew Wiggins na semaforju vodil nad Stephom.

Andrew Wiggins je presegel Stephen Curry vodstvo na semaforju, padlo je 38 točk, 7 skokov in 3 podaje.

V prvem polčasu je s tal streljal 10-od-13, preostali del ekipe pa 15-za-37.

Wiggins je rekel, da sem se trudil biti agresiven. Zdi se mi, da tako hočejo vsi in to poskušam narediti na obeh straneh tal.

Na zvon odgovarja, obrambno, žaljivo, je dejal Draymond Green. [Torek] je bil neverjeten. To lahko vidite že od začetka.

Napadal je, dobival je žaljive odboje, udaril skoke, prišel na vratnico.

Green je dodal, zadel je na vse mogoče načine. Še naprej raste. Bilo je čudovito opazovati njegovo rast.

Tip, ki ga je v svoji karieri veliko ljudi odpisalo in rekel: 'Oh, dobil bo svojih 20 točk, in to je to.' Resnično je stopil v izziv.

Rezultat ekipe Warriors.

Stephen Curry dosegel 21 točk, 3 skoke in 6 podaj.

Podobno je Kent Bazemore padel za 17 točk skupaj s 3 skoki in 2 podajama.

In Draymond Green je triple-double dosegel 11 točk, 10 skokov in 11 podaj.

Jordan Poole je na klopi Warriorsov vodil s 20 točkami in 4 skoki, ko je igral 20 minut.

Warriors so se kljub močnemu začetku Sunsov vrnili k zmagi.

V teh okoljih moramo navigirati in biti udobni in tega nismo počeli dosledno, je dejal trener Sunsov Monty Williams.

Tekma je šla po svoje, v prvem polčasu smo jih ločevali, nato pa je nekaj cvrkuta in neke neumnosti dogajalo, kar se je zdelo, da se je spremenilo in moramo biti sposobni ostati stabilni.

Tabela rezultatov Phoenix Suns.

Kljub porazu so Sunsi na lestvici postavili dobre rezultate.

Devin Booker je vodil semafor za Suns, saj mu je padlo 34 točk, 7 skokov in 4 podaje.

Chris Paul je spustil dvojni dvojček, dosegel je 24 točk in 10 podaj skupaj s tremi skoki.

Do zdaj smo imeli res dobro redno sezono, vendar mislim, da je intenzivnost teh iger dobra za nas. Je rekel Paul.

Še naprej se bomo učili od njih. Na koncu imamo mlado ekipo in vse te situacije, v katerih smo, so za nas nove. Nadaljevali bomo.

Podobno je Jae Crowder dosegel 20 točk, 2 podaji in 4 skoke.

Medtem ko je klop vodil Torrey Craig, ki je zbral 8 točk, 4 skoke in 2 podaji.

Sonca na zadnji domači tekmi v četrtek gostijo Portland Trail Blazers, medtem ko Warriors v petek zvečer gosti New Orleans Pelicans.